Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

Blogi

4 mīti par bērnu iesnām!

Visi vecāki droši vien ir dzirdējuši teicienu, ka iesnas nav slimība un tās nav jāārstē utt. Jā, ir jau bērni, kam iesnas nav nekas briesmīgs – nu pāris dienas patek deguns un viss. BET ir daudz arī tādu, kam iesnas nozīmē deguna blakusdobuma iekaisumu, vidusauss iekaisumu, lielas galvassāpes un ļoti sliktu pašsajūtu. Turklāt ir arī tādi bērni, kam ir astma, kas ir alerģiski vai tml.

Continue Reading4 mīti par bērnu iesnām!
Lola & Lykke viedais elektriskais bezvadu piena pumpis

Barošana ar krūti ir kā ceļojums, un ir labi, ja katrā solī ir atbalsts. Lola & Lykke ir izveidojis apbrīnojamu viedu elektrisko piena pumpi visām sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Kāpēc tas ir tik īpašs? Lasiet tālāk un uzzināsiet!

Continue ReadingLola & Lykke viedais elektriskais bezvadu piena pumpis
Nosiboo – katra vecāka uzticamais sabiedrotais cīņā ar iesnām!

Pirms man bija bērni, uzskatīju, ka iesnas nav slimība, taču pēc tam, kad mūsu ģimenē parādījās mazais Olivers, kuram no piecu mēnešu vecuma iesnas nāca ar katru augošo zobu, sapratu, cik ļoti esmu kļūdījusies.  Bērns ar iesnām apgrieza kājām gaisā visas ģimenes dzīvi. Aizlikta deguna dēļ viņš nav ēdis, nav gulējis un, nomodā esot, pastāvīgi bija niķīgs.

 <...

Continue ReadingNosiboo – katra vecāka uzticamais sabiedrotais cīņā ar iesnām!
Ātrākais un precīzākais bezkontakta infrasarkanais termometrs Kidsmed Termoplus

Ātrākais un precīzākais bezkontakta infrasarkanais termometrs Kidsmed Termoplus tagad ir pieejams Latvijā! To apstiprinājuši vecāki visā Baltijā. 

Līdz šim, uzņēmums Kidsmed bija pazīstams kā apbalvotais Nosiboo deguna aspiratoru pārstāvis Baltijas valstīs un Somijā. Tagad šī kompānija ir izlaidusi savu infrasarkano staru bezkontakta termometru Kidsmed TermoPlus...

Continue ReadingĀtrākais un precīzākais bezkontakta infrasarkanais termometrs Kidsmed Termoplus

Items 1 to 4 of 5 total

Rādīt lapā