Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

Blogi

Iesnas vai aizlikts deguns bērniem. Ko darīt?

Iesnas vai aizlikts deguns bērniem. Ko darīt?

Vienkārši nomierinieties! Mēs varam palīdzēt. Ar aizliktu degunu un iesnām cīnās gan bērns, gan arī visa ģimene, taču tas nav bīstami, ja zināt pareizās ārstēšanas metodes. Šajā rakstā pastāstīsim, kas izraisa iesnas/aizliktu degunu mazulim un bērnam un kā atvieglot šos simptomus.

Kas izraisa iesnas/d...

Continue ReadingIesnas vai aizlikts deguns bērniem. Ko darīt?
4 mīti par bērnu iesnām!

Visi vecāki droši vien ir dzirdējuši teicienu, ka iesnas nav slimība un tās nav jāārstē utt. Jā, ir jau bērni, kam iesnas nav nekas briesmīgs – nu pāris dienas patek deguns un viss. BET ir daudz arī tādu, kam iesnas nozīmē deguna blakusdobuma iekaisumu, vidusauss iekaisumu, lielas galvassāpes un ļoti sliktu pašsajūtu. Turklāt ir arī tādi bērni, kam ir astma, kas ir alerģiski vai tml.

Continue Reading4 mīti par bērnu iesnām!
Lola & Lykke viedais elektriskais bezvadu piena pumpis

Barošana ar krūti ir kā ceļojums, un ir labi, ja katrā solī ir atbalsts. Lola & Lykke ir izveidojis apbrīnojamu viedu elektrisko piena pumpi visām sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Kāpēc tas ir tik īpašs? Lasiet tālāk un uzzināsiet!

Continue ReadingLola & Lykke viedais elektriskais bezvadu piena pumpis
Nosiboo – katra vecāka uzticamais sabiedrotais cīņā ar iesnām!

Pirms man bija bērni, uzskatīju, ka iesnas nav slimība, taču pēc tam, kad mūsu ģimenē parādījās mazais Olivers, kuram no piecu mēnešu vecuma iesnas nāca ar katru augošo zobu, sapratu, cik ļoti esmu kļūdījusies.  Bērns ar iesnām apgrieza kājām gaisā visas ģimenes dzīvi. Aizlikta deguna dēļ viņš nav ēdis, nav gulējis un, nomodā esot, pastāvīgi bija niķīgs.

 <...

Continue ReadingNosiboo – katra vecāka uzticamais sabiedrotais cīņā ar iesnām!

Items 1 to 4 of 6 total

Rādīt lapā