Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Veselības produkti

Jau senie cilvēki teica, ka dabā ir spēks! Kidsmed veselības produkti ir nepieciešami gan bērna, gan pieaugušā organisma uzmundrināšanai pēc slimības perioda vai profilaksei.

Klepus sīrups, ehinācijas sīrups ar C vitamīnu, kliņģerīšu tinktūra un tēja zīdošām māmiņām ir veselības produkti, kas ir 100% dabīgi un ražoti Igaunijā. Klepus sīrups un ehinācijas sīrups garšo tik labi, ka tos ar prieku uzņems pat bērns, kuram nepatīk zāles. Turklāt mūsu produktu klāstā ir arī D3 spreja vitamīns, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību un stiprina kaulus un zobus.

Kliņģerīšu tinktūra kopš seniem laikiem izmantota dažādu slimību gadījumos. Katrai māmiņai šis oranžais šķidrums ir pazīstams iespējams jau no dzemdību nama, jo ar to tīra mazuļa nabu. Vairumā gadījumu šis veselības produkts ietilpst arī iepirkumu sarakstā, ko sagatavo pirms mazuļa piedzimšanas.

Speciāli zīdaiņiem un bērniem radītais Pulmotin balzams ir lielisks palīgs saaukstēšanās gadījumos. Balzams kopj un atjauno bērnu maigo ādu, un tā ēterisko eļļu nomierinošais aromāts iedarbojas relaksējoši uz elpceļiem un palīdz aizlikta deguna gadījumā.

Tēja zīdošai māmiņai ir labs veids, kā veicināt krūts piena veidošanos dabiskā ceļā un palīdz apmierināt ievērojami palielināto šķidruma vajadzību zīdīšanas laikā. Tēja ir bez konservantiem, bez smaržvielām un krāsvielām, un tajā izmantoti tikai tīri un EKO ārstniecības augi.

Filtrēt

Filter by Izvēlieties krāsu
Filter by Allow shipment to parcel machine
Filter by Free shipping
Režģis Saraksts

12 Produkti

Iestatīt augošā secībā
Režģis Saraksts

12 Produkti

Iestatīt augošā secībā