Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

MAMMĀM

Mammas loma nes sev līdzi daudz izaicinājumu, gan fiziskas pārmaiņas grūtniecības un dzemdību laikā, gan arī ikdienišķo mazuļa zīdīšanu. Lola & Lykke grūtnieču atbalsta josta ir paredzēta topošajām māmiņām, piedāvājot ergonomisku atbalstu. Atbalsta josta, kas izstrādāta sadarbībā ar fizioterapeitiem, palīdz samazināt spiedienu uz muguras, iegurņa un urīnpūšļa zonu, padarot grūtniecību ērtāku. Pēcdzemdību atveseļošanās laikā nozīmīga ir pēcdzemdību josta, lai atbalstītu iegurņa pamatni un saites, palīdzot paātrināt ķermeņa dabisko atkopšanās procesu. Tā palīdz stabilizēt vēdera zonu un uzlabot stāju, atbalstot jaunās māmiņas viņu atveseļošanās periodā.

Lai vienkāršotu zīdīšanas periodu, mēs piedāvājam elektrisko krūts pumpi, kas paredzēts māmiņu ērtībām un vajadzībām, kā arī krūts piena uzglabāšanas maisiņus drošai mātes piena uzglabāšanai un augstas kvalitātes silikona piederumus, lai viss nepieciešamais būtu pa rokai.

EMY – viedais iegurņa pamatnes muskuļu trenažieris ir izstrādāts, lai stiprinātu iegurņa pamatnes muskuļus un atrisinātu urīna noplūdes problēmas. Šī inovatīvā ierīce nodrošina efektīvu atbalstu, palīdzot uzlabot muskuļu tonusu un samazināt urīna noplūdi, parādot ievērojamus rezultātus jau trīs nedēļu laikā.

Filtrēt

Filter by Izvēlieties krāsu
Filter by Allow shipment to parcel machine
Filter by Free shipping
Režģis Saraksts

19 Produkti

Iestatīt augošā secībā
Režģis Saraksts

19 Produkti

Iestatīt augošā secībā