Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Veselības produkti un medicīniskās ierīces visai ģimenei!

Pārdošanas noteikumi

Tiešsaistes veikala KIDSMED.LV(turpmāk – “tiešsaistes veikals”) īpašnieks ir Kidsmed OÜ
(reģistrācijas numurs: 14233860), atrašanās vieta: Tallina.

Pārdošanas līguma spēkā esamība, informācija par precēm un cenām
Pārdošanas noteikumi attiecas uz preču iegādi tiešsaistes veikalā.
Tiešsaistes veikalā pārdodamo preču cenas ir norādītas pie precēm. Norādītajā cenā nav iekļauta maksa par preces piegādi.

Ja klientam ir atlaides kods, to var ievadīt pirkuma noformēšanas laikā. Pēc atlaides koda ievadīšanas tiek parādīta jaunā cena ar spēkā esošo atlaidi.

Atlaižu kodu var iegūt dažādu akciju laikā. Kopā ar attiecīgo akcijas informāciju ir norādīts arī atlaides koda derīguma termiņš.

Iepirkumu grozā ir norādīta pirkuma kopējā summa, kuru iespējams apmaksāt ar bankas pārskaitījumu.

Preces piegādes cena ir atkarīga no pircēja atrašanās vietas un piegādes veida. Piegādes cena pircējam tiek norādīta pie pasūtījuma noformēšanas.
Informācija par preci ir norādīta pie preces.

Piegāde
Preces tiek piegādātas uz šādām valstīm: Igaunija, Latvija, Lietuva un Somija.
Maksu par piegādi sedz pircējs un attiecīgā informācija par cenu tiek norādīta pie informācijas par piegādi pasūtījuma noformēšanas laikā.
Piegāde uz Igauniju parasti notiek 1-2 darba dienu laikā. Piegāde uz Latviju, Lietuvu un Somiju parasti notiek 1-3 darba dienu laikā.

Atteikums un preču atgriešana

 1. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas atteikties no tiešsaistes veikalā noslēgtā līguma. Atteikšanās tiesības netiek attiecinātas uz juridiskām personām.
 2. Lai izmantotu tiesības atdot preci 14 dienu laikā, pasūtītā prece nedrīkst būt lietota citā veidā, kā nepieciešams, lai pārliecinātos par preces būtību, īpašībām un darbību veidā, kā tas ir atļauts preces testēšanai fiziskā veikalā.
 3. Ja prece ir lietota citam mērķim, nekā lai pārliecinātos par preces būtību, īpašībām un darbību, vai tai ir lietošanas vai nolietojuma pazīmes, tiešsaistes veikalam ir tiesības pazemināt atmaksājamo summu atbilstoši preces vērtības samazinājumam.
 4. Veikals pircējam atmaksās saskaņā ar līgumu saņemto summu tūlīt pēc atgrieztās preces saņemšanas, bet ne vēlāk kā 14 dienas pēc atgriešanas paziņojuma saņemšanas. Interneta veikals var atteikties atmaksāt naudu līdz brīdim, kad līgumā noteiktā prece ir saņemta vai līdz brīdim, kad pircējs ir iesniedzis pierādījumu, ka ir nosūtījis atpakaļ preci, atkarībā no tā, kurš no abiem notiek vispirms.
 5. 14-dienu atgriešanas tiesības neattiecas uz (Parādsaistību likuma 53. panta 4. daļa): Precēm, kas nav piemērotas atgriešanai veselības vai higiēnas apsvērumu dēļ un ja tās ir atvērtas un lietotas pēc piegādes; Produkti, kas nav piemēroti atgriešanai veselības un higiēnas apsvērumu dēļ, var būt, piemēram, produkti, kas ir tiešā saskarē ar cilvēka gļotādām, kurus tirgotājam ir grūti vai neiespējami pareizi dezinficēt (piemēram, nepieciešams īpašs sertifikāts utml.) un / vai ja to lieto vairāki cilvēki, ir risks veselībai (piemēram, apakšveļa, kosmētika, ieskaitot inhalatorus / aspiratorus, ja to darbības princips ir tāds, kas prasa saskari ar muti vai degunu).
 6. Lai preci atdotu, vēlākais 14 dienu laikā no preces saņemšanas uz e-pasta adresi info@kidsmed.lv jānosūta iesniegums par atteikšanos no preces pirkuma.
 7. Preces atdošanas izmaksas sedz pircējs, izņemot, ja atdošanas iemesls ir atdodamās preces neatbilstība pasūtījumam (piemēram, nepareiza prece vai prece ar defektu).
 8. Pircējam jāatdod prece 14 dienu laikā pēc iesnieguma iesniegšanas vai jāiesniedz izziņa, ka minētajā periodā prece ir nodota preces piegādātājam.
 9. Saņemot preci, tiešsaistes veikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikšanās iesnieguma saņemšanas, atmaksā pircējam visus saskaņā ar līgumu saņemtos maksājumus.
  Tiešsaistes veikals var atteikt atmaksāt naudu līdz brīdim, kad ir saņemta prece, kas ir līguma priekšmets, vai pircējs ir iesniedzis izziņu, ka prece ir izsūtīta, atkarībā, kurš no tiem notiek ātrāk.
  Ja pircējs ir nepārprotami izvēlējies citu, nevis pašu lētāko no tiešsaistes veikala piedāvātajiem piegādes veidiem, tiešsaistes veikalam nav pircējam jāatmaksā izdevumi, kas pārsniedz ierasto piegādes veidu. Tiešsaistes veikalam ir tiesības atteikties no pārdošanas darījuma un pieprasīt, lai pircējs atdod preci, ja kļūdas pēc tiešsaistes veikalā precei ir norādīti būtiski zemāka cena par tās tirgus cenu.

Lejupielādējiet atgriešanas veidlapu.
 

Tiesības iesniegt pretenziju
Tiešsaistes veikals atbild par pircējam pārdotās preces neatbilstību līguma noteikumiem vai trūkumiem, kas bija jau preces nodošanas brīdī, kā arī kas tiek atklāti līdz divu gadu laikā no brīža, kad prece tiek nodota pircējam. Pirmo sešu mēnešu laikā no preces nodošanas pircējam tiek pieņemts, ka trūkums jau pastāvēja preces nodošanas brīdī. Pierādīt, ka attiecīgais pieņēmums nav patiess, ir tiešsaistes veikala pienākums.
Pircējam ir tiesības vēlākais viena mēneša laikā no trūkuma atklāšanas vērsties pie tiešsaistes veikala, rakstot uz e-pasta adresi: info(at)kidsmed.lv vai zvanot pa tālruni: +372 5143039.
Tiešsaistes veikals neatbild par trūkumiem, kas ir radušies pēc preces nodošanas pircējam.
Ja no tiešsaistes veikala nopirktajai precei ir trūkumi, par ko tiešsaistes veikals atbild, veikals salabo vai apmaina preci ar trūkumiem.
Ja preci nav iespējams salabot vai apmainīt, tiešsaistes veikals atmaksā pircējam visas ar pārdošanas līgumu saistītās izmaksas.
Uz patērētāja iesniegtu sūdzību tiešsaistes veikals atbild 15 dienu laikā rakstiski vai veidā, kas atstāj rakstisku apstiprinājumu.

Tiešais mārketings un personas datu apstrāde
Tiešsaistes veikals pircēja ievadītos personas datus (tostarp vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, adresi, e-pasta adresi, bankas rekvizītus) izmanto tikai, lai apstrādātu pasūtījumu un nosūtītu pircējam preci.
Tiešsaistes veikals nosūta personas datus uzņēmumam, kas veic preču pārvadājumus, ar mērķi piegādāt preci.
Tiešsaistes veikals sūta informāciju par jaunumiem un piedāvājumus uz pircēja e-pasta adresi tikai tad, ja pircējs ir paudis attiecīgu vēlmi, ierakstot mājaslapā savu e-pasta adresi un norādot, ka vēlas saņemt tiešā pasta sūtījumus.
Pircējs jebkurā brīdī var atteikties no informācijas par jaunumiem un piedāvājumiem, kas tiek sūtīt uz e-pastu, nosūtot attiecīgu e-pastu vai sekojot e-pastā ar piedāvājumu esošajām instrukcijām.

Strīdu risināšana
Ja pircējam ir pretenzijas pret tiešsaistes veikalu, tās jāsūta uz e-pasta adresi info(at)kidsmed.lv vai jāzvana uz tālruņa numuru: +372 57870702.
Ja pircējs un tiešsaistes veikals nespēj strīdu atrisināt savstarpēji vienojoties, pircējs var vērsties patērētāju strīdu izskatīšanas komisijā. Ar procesuālajiem noteikumiem var iepazīties un iesniegumu iesniegt šeit: (https://www.tarbijakaitseamet.ee//et/tarbijavaidluste-komisjon). Patērētāju strīdu izskatīšanas komisijas kompetencē ir atrisināt no līguma izrietošos pircēja un tiešsaistes veikala savstarpējos strīdus.
Komisija pircēja sūdzības izskata bez maksas.
Pircējs var izmantot Eiropas Savienības vietni strīdu izšķiršanai tiešsaistē (http://ec.europa.eu/consumers/odr/)