Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Veselības produkti un medicīniskās ierīces visai ģimenei!

10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

12.5

10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

12,50 €

10 KRŪTS PIENA UZGLABĀŠANAS MAISIŅI AR ADAPTERI. SASALDĒŠANAI, UZGLABĀŠANAI UN BAROŠANAI.

Mūsu viedā krūts piena pumpja un uzglabāšanas maisiņu piedāvājums atvieglos dzīvi jaunajām māmiņām, kas baro savus mazuļus ar krūti. Izmantojot to pašu maisiņu atslaukšanai, uzglabāšanai, sildīšanai un barošanai, nav nepieciešams pudelīti sterilizēt un pienu pārliet no maisiņa pudelītē vai otrādi. Šie unikālie krūts piena maisiņi ideāli savienojami ar Lola & Lykke® viedo elektrisko krūts piena pumpi. Piestipriniet maisiņu ar adapteri pie piena pumpja, un jūsu mazulis varēs baudīt katru vērtīgā krūts piena pilienu. Krūts piena uzglabāšanas maisiņš tieši savienojams ar mūsu piena pudelītes knupīti.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU LL03
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: 10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

"L&L piena uzglabāšanas maisiņi atvieglo barojošās māmiņas dzīvi. Dažkārt var būt grūti pabarot mazuli un tas var radīt stresu, tāpēc es priecājos par visu, kas kaut nedaudz atvieglo dzīvi! Ideja ir lieliska - piestiprināt maisiņu tieši pie piena pumpja (izmantojot pāreju) un atslaukt tieši maisiņā. Nekādas jezgas un nekārtības, un viss uzreiz ir gatavs glabāšanai. Taču vislabākais ir tas, ka bērnu barot var tieši no maisiņa. Nav jāsterilizē papildu pudelītes un nevar nejauši izliet šķidro zeltu, pārlejot to no pudelītes maisiņā. (Man tā ir gadījies un tas ir sirdi plosoši!)"

Pat pirmajās nedēļās pēc bērna piedzimšanas ir situācijas, kad kādu laiku jāatrodas ārpus mājas - vai tā būtu iepirkšanās, ārsta apmeklējumi vai ciemošanās. Šajā situācijā krūts piena atslaukšanai un uzglabāšanai ir vislabākais risinājums - Lola & Lykke krūts piena pumpis un uzglabāšanas maisiņi.

Lola&Lykke® maisiņi krūts piena uzglabāšanai ir  ideāls veids, kā uzglabāt, sasaldēt un saglabāt dārgo krūts pienu. Tie ir ērti lietojami un higiēniski.

Lai atslauktu pienu tieši maisiņā

Pievienojiet adapteri maisiņam un pēc tam piena pumpim. Uzsāciet atslaukšanu un uzmaniet, lai maisiņš nepietek pārāk pilns. Ja paredzēts sasaldēt, nepiepildiet maisiņu vairāk kā par ¾, lai atliktu vieta pienam izplesties. Atzīmējiet uz maisiņa atslaukšanas datumu. Krūts piena uzglabāšanas maisiņu turiet plakaniski, lai to varētu ātrāk sasaldēt un atlaidināt.

Lai barotu zīdainīti tieši no piena uzglabāšanas maisiņa

Lai barotu zīdainīti tieši no uzglabāšanas maisiņa, vienkārši piestipriniet pudelītes knupīti ar adapteri pie maisiņa. Nekad neatstājiet bērnu ēdot vienu pašu. Krūts piena uzglabāšanas maisiņi ir paredzēti tikai krūts pienam. Tas ir vienreiz lietojams produkts, pēc pirmās lietošanas tas ir jāizmet.

kidsmed_rinnapump_s_ilituskotid-2

Maisiņi ir sterili, izturīgi pret noplūdi un gatavi lietošanai. Ietaupiet laiku un atslauciet pienu tieši maisiņos krūts piena uzglabāšanai, izmantojot mūsu viedo elektrisko piena pumpi. Lai uzglabātu kompakti, maisiņus var novietot stāvus vai guļus. Barojiet tieši no maisiņa, piestiprinot tam mūsu unikālo adapteri un barošanas knupīti.

Krūts piena uzglabāšana:

Istabas temperatūrā aptuveni 8h

No rīta atslauktu pienu var vēl izmantot tās pašas dienas vakarā.

Ledusskapī 2-3 dienas

Var sākt veidot piena rezerves jau iepriekš, ja zināms, ka drīzumā būs kaut kur jādodas un mazuļa barošanai būs vajadzīgs atslaukts piens.

Saldētavā -18°C temperatūrā 2-3 mēnešus

Vienmēr uzrakstiet atslaukšanas dienas datumu, jo vēlāk to var aizmirst.

Saldētavā -24°C temperatūrā līdz 6 mēnešiem

Rinnapiima_s_ilitamine_4_

Krūts pienu lietošanai nav nepieciešams karsēt – pietiek ar atkausēšanu un sasildīšanu līdz ķermeņa temperatūrai.

Nekad neizmantojiet mikroviļņu krāsni piena atkausēšanai vai uzsildīšanai. Izmantojiet siltā (ne karstā) ūdens peldi vai vienkārši laikus izņemiet piena maisiņu no saldētavas. Atlaidināto krūts pienu atkārtoti nesasaldēt.

Uzsildīto pienu jāizlieto 2 stundās. Tas nozīmē, ka 2 stundu laikā to var atkārtoti piedāvāt bērnam, bet pēc tam atlikums ir jāizlej.

Lola Lykke krūts piena uzglabāšanas maisiņi ideāli piemēroti piena uzglabāšanai. Uz tiem var uzrakstīt atslaukšanas datumu.