Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

Bērnu piederumu soma Nosiboo Bag

29.9

Bērnu piederumu soma Nosiboo Bag

€29,90
neviens

Mūsu Nosiboo soma ir ideāli piemērota visu mazuļu svarīgāko lietu pārnēsāšanai visās gaitās, jo tās var lieliski sakārtot somas iekšējās un ārējās kabatās. Somas pārnēsāšanai varat izmantot ērtāko paņēmienu — aiz roktura, uz pleca vai nostiprinātu pie ratiņiem. Tās konstrukcija ir izstrādāta, domājot par jūsu komfortu, tāpēc soma ir viegla un izturīga. Nodrošiniet kārtību, sagatavojieties visām situācijām un nezaudējiet stilu!
Izmēri: 20 cm x 13,5 cm x 25 cm

- +
Pieejamība:Noliktavā
Tikai 10 palikuši
SKU 1012
Informācija par produktu

Ja vēlaties ierasties pēc preces, tad, lūdzu, iepriekš piezvaniet, lai vienotos par laiku: +372 57 870 702

Preces tiek piegādātas uz šādām valstīm: Igaunija, Latvija, Lietuva un Somija. Piegāde uz Igauniju parasti ilgst 1 - 2 darba dienas Piegāde uz Latviju, Lietuvu un Somiju parasti notiek 1 - 3 darba dienu laikā pārdošanas līgumā spēkātulota.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Bērnu piederumu soma Nosiboo Bag

BAG_8I5A00952

"Ilgu laiku meklēju somu ģimenes aptieciņas ievietošanai. Kad dodos prom no mājām uz ilgāku laiku, vairāk par vienu dienu, vienmēr ņemu līdzi drudzi mazinošu līdzekli, aspiratoru, jūras ūdeni, mērglāzi utt. Bērni vienmēr saslimst visnepiemērotākajā brīdī, ir labi, ja līdzi ir viss nepieciešamais, Nosiboo somiņa der lieliski!"

BAG_8I5A0104
BAG_8I5A0142

Piemērots pat Nosiboo PRO

Lai gan soma izskatās maza, tā ir ļoti ietilpīga. Nosiboo PRO uzglabāšana nerada problēmas. Papildus Prole tajā var glabāt tādas lietas kā jūras ūdens, salvetes, zāles un citas.

Nosiboo soma kā bērnu soma

Nosiboo soma ir ideāli piemērota, lai ņemtu līdzi visu, kas nepieciešams jūsu mazulim, lai kurp dotos. Pateicoties iekšējām un ārējām kabatām, varat salikt visas nepieciešamās lietas drošā vietā. Nēsājiet somu, kā vēlaties - rokassomiņu, uz pleca vai piestiprinātu pie ratiņiem. Tā ir izstrādāta jūsu ērtībai - viegla un izturīga. Organizēta, gatava visam un stilīga!

beebitarvete_kott_2

Mūsu klienti

Agnese

"Šo somu izmantoju, lai glabātu sava mazuļa mantas mājās. Tajā glabāju Nosiboo Go, fizioloģisko šķīdumu, zosu taukus, D vitamīnu utt."

Polina

"Var salikt nepieciešamās bērna lietas. Izskatās, ka izgatavota no ļoti kvalitatīva materiāla."

Darja

“Visu laiku nēsāju grozā. Der, lai ievietotu bērna uzkodas un dzēriena pudeli. ”

Sofia

"Iederas arī krūts piena sūkņa piederumi. Ievietoju krūts piena sūkņa piederumus."

Saistītie produkti