Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Bērnu piederumu soma Nosiboo Bag

31.5

Bērnu piederumu soma Nosiboo Bag

31,50 €

Mūsu Nosiboo soma ir ideāli piemērota visu mazuļa svarīgāko lietu pārnēsāšanai visās gaitās, jo tās var lieliski sakārtot somas iekšējās un ārējās kabatās. Somas pārnēsāšanai varat izmantot sev ērtāko paņēmienu — aiz roktura, uz pleca vai nostiprinātu pie ratiņiem. Tās konstrukcija ir izstrādāta, domājot par jūsu komfortu, tāpēc soma ir viegla un izturīga. Nodrošiniet kārtību, sagatavojieties visām situācijām un nezaudējiet stilu!
Izmēri: 20 cm x 13,5 cm x 25 cm

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU 1012
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Bērnu piederumu soma Nosiboo Bag

BAG_8I5A00952

"Ilgu laiku meklēju somu ģimenes aptieciņas ievietošanai. Kad dodos prom no mājām uz ilgāku laiku, vairāk par vienu dienu, vienmēr ņemu līdzi drudzi mazinošu līdzekli, aspiratoru, jūras ūdeni, mērglāzi utt. Bērni vienmēr saslimst visnepiemērotākajā brīdī, ir labi, ja līdzi ir viss nepieciešamais, Nosiboo somiņa der lieliski!"

BAG_8I5A0104
BAG_8I5A0142

Piemērots pat Nosiboo PRO

Lai gan soma izskatās maza, tā ir ļoti ietilpīga. Nosiboo PRO uzglabāšana nerada problēmas. Papildus Pro tajā var vēl glabāt tādas lietas kā jūras ūdens, salvetes, zāles utt.

Nosiboo soma kā bērnu soma

Nosiboo soma ir ideāli piemērota, lai ņemtu līdzi visu, kas nepieciešams jūsu mazulim, lai kurp dotos. Pateicoties iekšējām un ārējām kabatām, varat salikt visas nepieciešamās lietas drošā vietā. Nēsājiet somu, kā vēlaties - kā rokassomiņu, uz pleca vai piestiprinātu pie ratiņiem. Tā ir izstrādāta jūsu ērtībai - viegla un izturīga. Organizēta, gatava visam un stilīga!

beebitarvete_kott_2