Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Elektriskais deguna aspirators Nosiboo PRO

159

Elektriskais deguna aspirators Nosiboo PRO

As low as 159,00 €

Jaunais deguna aspirators ir vieglāks un klusāks. Nosiboo PRO  ir kvalitatīvs deguna aspirators, ar kuru varēsi sava bērna aizlikto degunu iztīrīt vienkārši, ātri un efektīvi. Bērniem draudzīgais dizains atkausēs ikviena mazuļa sirdi! Pateicoties regulējamajai atsūkšanas jaudai, tas ir pielāgojams tieši Tava bērna vajadzībām – ja deguns ir tekošs, var ieslēgt mazāku jaudu, bet ja pilns ar biezu sekrētu - tad lielāku. Ierīce izgatavota sadarbībā ar ārstiem un speciālistiem, un to var izmantot kopš bērna piedzimšanas līdz brīdim, kad viņš iemācās degunu izšņaukt patstāvīgi.

- +
Pieejamība:Noliktavā
Tikai %1 palikuši
SKU Nosiboo PRO
Informācija par piegādi

Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.

Informācija par produktu

Vai Nosiboo PRO visstiprākais sūkšanas režīms ir piemērots jaundzimušajiem?
Jā, visi Nosiboo produkti ir piemēroti lietošanai jau kopš piedzimšanas, un pat visstiprākais režīms bērna degunam nenodarīs nekā ļauna. Sūkšanas režīms jāregulē atbilstoši sekrēta biezumam, nevis bērna vecumam. Sūkšanas jaudas ir uzstādītas sadarbībā ar ārstiem.


Vai, iegādājoties preci, būtu nepieciešams tūlīt nopirkt arī papildaprīkojuma komplektu?
Nē, jo ierīcei jau ir līdzi viss vajadzīgais, lai aspiratoru tūlīt varētu lietot. Taču, ja mājās ir vairāki bērni, tad, vadoties pēc higiēniskā aspekta, būtu saprātīgi iegādāties papildu uzgaļus / Kolibri galviņas (tie ir papildaprīkojuma komplektā).


Kuras ierīces detaļas ir jāmazgā un ar ko?
Tūlīt pēc lietošanas jāmazgā tikai Colibri galviņa. Caurulīte nav jāmazgā! Ja pamanāt, ka sekrēts nonācis caurulītē, tas nozīmē, ka galviņa nav bijusi pareizi pielikta (vienmēr
pārliecinieties, ka galviņā esošā manšetcaurule ir kārtīgi fiksēta savā vietā) vai arī sekrēts pārāk ilgi nav ticis no galviņas izmazgāts. Detaļas jāmazgā ar siltu, tekošu ūdeni.


Ja sekrēts nonācis caurulītē, kā to iztīrīt?
Ja pamanāt, ka sekrēts nonācis caurulītē, tas nozīmē, ka galviņa nav bijusi pareizi pielikta (vienmēr pārliecinieties, ka galviņā esošā kakla caurulīte ir kārtīgi fiksēta savā vietā) vai arī sekrēts pārāk ilgi nav ticis no galviņas izmazgāts. Tādā gadījumā caurulīti vajadzētu izskalot ar siltu ūdeni un ļaut tai kārtīgi izžūt. Mitru caurulīti pie ierīces pievienot nedrīkst. Noteikti šādā situācijā jāpārbauda arī motoriņā esošais filtrs. Ja tas nav pilnībā balts vai nepatīkami ož, tas nozīmē, ka sekrēts iekļuvis motoriņā. Ja filtrs kļuvis netīrs, tas nekavējoties jānomaina.


Vai pēc katras lietošanas ierīces galviņa tūlīt jāizmazgā?
Jā, jo, ja sekrēts paliks Colibri galviņā, tas var iekļūt caurulītē un tālāk – motoriņā. Ja sekrēts iekļūst motoriņā, tas var ierīci sabojāt, un uz šādiem bojājumiem garantija neattiecas. Ja Nosiboo lietojat naktī un šai laikā mazgāšana būtu pārāk nogurdinoša vai neiespējama, atvienojiet galviņu nost no caurulītes un izmazgājiet pie pirmās iespējas.

PRO pēc lietošanas vairs neieslēdzas. Kāpēc?
Lai nepieļautu pārāk ilgu lietošanu, ierīce izslēdzas pēc 15 minūtēm. Pēc ierīces izslēgšanas to var atkal vairākas reizes iedarbināt atkarībā no lietošanas jaudas. Pēc tam tā ir atkal gatava lietošanai pēc 50 minūtēm. Vienas nāss izsūkšanai nepieciešamas tikai pāris sekundes.


Vai ir iespējams atsevišķi iegādāties filtrus, uzgaļus vai caurulīti?
Diemžēl nē. Visas šīs detaļas pieejamas papildaprīkojumu komplektā. Atsevišķi tās nopirkt nevar.

 

Vai uzgaļi ir pieejami dažādos izmēros?
Nē, visi Nosiboo aspiratoru uzgaļi ir vienāda lieluma. Tā kā ierīces uzgali nav nepieciešams bāzt iekšā degunā, tad tas der arī vismazākajiem deguntiņiem.


Mans bērns raud, kad atsūcu tam degunu. Ko lai dara?
Diemžēl vairums bērnu, kas vēl nesaprot atsūkšanas nepieciešamību, protestē. Deguna atsūkšana ar Nosiboo noteikti bērnam nav sāpīga. Atsūkšana rada tikai nedaudz nepatīkamu kutēšanas sajūtu uz dažām sekundēm. Drīzāk bērnam nepatīk, ka viņu cieši tur. Taču tīrīšana ar mūsu ierīci aizņem tikai dažas sekundes, iesakām to pabeigt un tad bērnu samīļot. Labāk pāris sekundes paciesties, nekā dienām un naktīm nespēt ne gulēt, ne paēst.


Pēc cik ilga laika saņemšu pasūtīto preci?

Piegādes laiks uz Latviju ir 1–3 darba dienas.


Vai varu pats (-i) atnākt pakaļ „Nosiboo” deguna aspiratoram?
Jā, preci varat saņemt Tallinā (Igaunijā) šajā adresē: Kadaka tee 133 Iepriekš sazinieties ar mums: +372 5787 0702; info@kidsmed.ee . Vienosimies par Jūsu ierašanās laiku.


Ja „Nosiboo” deguna aspirators man nepatīk, vai varu to nodot atpakaļ?
Preci var nodot atpakaļ 14 dienu laikā tikai tādā gadījumā, ja precei nav trūkumu, tā ir pilnīgi nokomplektēta, nelietota un oriģinālajā iepakojumā. Lietotas preces atpakaļ nodot nav iespējams. Tā kā tas ir medicīnisks produkts, tad lietotu preci atdot nav iespējams. Ievēro! Ja ap ierīci esošā vai uz termometra ekrāna esošā aizsargplēve ir noņemta, preci atpakaļ nepieņem.


Vai „Nosiboo” deguna aspiratorus var nopirkt arī parastajā veikalā?
Nē, „Nosiboo” ir pieejams vienīgi mūsu e-veikalā: www.kidsmed.lv


Kur var atrast informāciju par kampaņām un atlaidēm?

Lai vienmēr uzzinātu par dažādām kampaņām un atlaižu kodiem, sekojiet mums sociālajos tīklos:

Facebook: Kidsmed Latvija

Instagram: kidsmed.lv

Instrukcija
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Elektriskais deguna aspirators Nosiboo PRO

VIEGLI TĪRĀMS

Lai notīrītu, noņemiet Colibri galviņu, izjauciet to un nomazgājiet siltā ūdenī.

NESATUR BPA

Nesatur rūpnieciskas ķimikālijas, kas kaitē organismam.

IZSTRĀDĀTS KOPĀ AR ĀRSTIEM

Nosiboo deguna aspirators izstrādāts sadarbībā ar dažādiem ārstiem, zinātniekiem un speciālistiem.

SŪKŠANAS JAUDAS REGULATORS

Pateicoties regulējamajai atsūkšanas jaudai, tas ir pielāgojams tieši Tava bērna vajadzībām – ja deguns ir tekošs, var ieslēgt mazāku jaudu, bet ja pilns ar biezu sekrētu - tad lielāku.

Kāpēc lietot deguna aspiratoru?

Jaundzimušie elpo gandrīz tikai caur degunu līdz pat vairāku mēnešu vecumam!

Kāpēc tas rada problēmas?

Ja mazulim ir aizlikts deguns, viņš nevar pareizi elpot, tāpēc netiek nodrošināta pietiekama skābekļa padeve. Viņi nesaņem pietiekami daudz skābekļa caur muti, tāpēc nevar mierīgi gulēt, sūkāt mantiņu vai zīst. Aizlikts deguns mazulim sagādā grūtības nakts laikā - ja bērns neguļ, neguļat arī jūs.

Ko varat darīt?

Mūsu kā vecāku pienākums ir nodrošināt elpošanu caur degunu, jo bērns ar aizliktu degunu nevar paelpot. Attīrot degunu, izmantojot deguna aspiratoru, atbrīvojat elpceļus un nodrošināt apstākļus mierīgai atpūtai un barošanai.

Nosiboo_ninaaspiraator

 

Zīdaiņi slimo 6-10 reizes gadā, to bieži pavada iesnas un aizlikts deguns. Pastāvīga orālā elpošana rada vairākas problēmas.

Ja bērnam ir iesnas un gļotas ilgstoši paliek deguna dobumā, rodas labvēlīga vide dažādu baktēriju rašanai, kas var izraisīt, piemēram, vidusauss un deguna blakusdobumu iekaisumu. Bērnu ausu kanāli ir daudz īsāki, tāpēc gļotas var nokļūt vidusausī bez šķēršļiem, negatīvi ietekmējot gan artikulāciju, gan runas attīstību, kas var palikt aizsmakusi.

Izmantojot deguna aspiratoru, lai no deguna izvadītu gļotas, palīdzam uzturēt elpceļus tīrus, kas novērš baktēriju vairošanos.

Kāpēc Nosiboo PRO ir tik labs?

Deguna aspirators, kas patiešām darbojas!
Šim deguna aspiratoram ir unikāls uzgalis, kas atšķiras no citiem līdzīgiem. Šis ir patentēts Colibri uzgalis. Aspiratora uzgalis ir mīksts un neļauj nodarīt pāri mazuļa degunam.
Iztīra bērna degunu tikai dažās sekundēs.
Sūkšanas jaudas regulators.
Colibri galviņa ir ļoti viegla, viegli turēt rokās.
Ierīce izgatavota sadarbībā ar ārstiem un speciālistiem, un to var izmantot kopš bērna piedzimšanas līdz brīdim, kad viņš iemācās degunu izšņaukt patstāvīgi.
Darbināms, pieslēdzot pie strāvas.
Automātiski izslēdzas pēc noteikta laika.

Nosiboo tīrīšana ir ļoti vienkārša!

Nosiboo Pro kalpos Tev vairākus gadus, un tas ir ikviena bērna vecāka lielākais palīgs iesnu laikā.

Aspiratora maksimālā jauda ir saskaņota ar ārstiem. Vēl viena šī produkta unikālā īpašība ir iekārtas automātiska izslēgšanās pēc 15 minūšu lietošanas, lai novērstu pārmērīgu tās lietošanu. Pēc iekārtas izslēgšanās to var atkārtoti vairākas reizes ieslēgt atkarībā no lietošanas jaudas un izmantošanas laika. Pēc tam iekārtu var atkal lietot tikai pēc 50 minūtēm. Šī sistēma nodrošina to, ka iekārta netiek lietota pārāk ilgi.Tīrīšana ir vienkārša!

Noņemiet Colibri galviņu no caurules
Izjauciet galviņu (4 detaļas)
Nomazgājiet visas detaļas ar remdenu ūdeni un ļaujiet nožūt
Kad detaļas nožuvušas, salieciet kopā Colibri galviņu
Deguna aspirators ir gatavs lietošanai

Ārsti iesaka Nosiboo deguna aspiratoru!

Elisabeth Schneeflock

Birkfeld / Steiermark - Vecmāte

"Deguna aspirācija ir efektīva terapija saaukstēšanās un rinosinusīta ārstēšanai zīdaiņiem un agrīnā bērnībā, ko pierāda virkne, uz pierādījumiem balstītu pētījumu ... Laicīgi un ar pienācīgu rūpību atdalot deguna gļotas, atbrīvojat deguna dobumu no lielākās daļas patogēnu, uzlabojas deguna ventilācija, miegs ir mierīgāks un var novērst komplikācijas. NOSIBOO deguna aspirators nodrošina jaunu terapiju. Viegli lietojams, saudzīgs, efektīvs."

Prof Dr Gabot Katona

Bērnu otolaringologs  - Heim Pali Bērnu klīniskā

"Kad mazs bērns ir saaukstējies, ļoti bieži ir nemierīgs, jo ir grūti elpot, ēst ir vēl grūtāk. Tā kā nesaņem pietiekami daudz skābekļa, ir grūti norīt, turklāt deguna gļotas, kas nokļūst kuņģī un zarnās, var izraisīt sliktu dūšu vai pat caureju un vemšanu. Attīrot degunu vairākas reizes dienā, varam novērst šīs un bakteriālās elpošanas komplikācijas, kas sākas deguna dobumā."

Ieteicamākais deguna aspirators Latvijā!

Nosiboo PRO deguna aspirators atzīts visā pasaulē!

Deguna aspirators ražots ES, sertificēts kā medicīnas ierīce

2014. gadā Red Dot medicīnas ierīču balva

2016. gadā Vācijas dizaina balva

2017. gadā ASV PTPA balva

2020. un 2021. gadā izvēlēts kā patērētāju iecienītākais produkts Korejā