Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Vitamīni un tējas

Jau senākos laikos cilvēki teica, ka dabā slēpjas spēks! Klepus sīrups, ehinācijas sīrups ar C vitamīnu, kliņģerīšu tinktūra un tēja barojošām mātēm ir produkti veselībai, kas ir 100% dabīgi un ražoti Igaunijā. Klepus sīrups un ehinācijas sīrups garšo tik labi, ka tos ar prieku lietos pat bērns, kuram nepatīk zāles. Ehinācijas sīrups ir lielisks uztura produkts gan pieaugušo, gan bērnu veselības stiprināšanai pēc slimošanas vai pirms gripas sezonas sākuma.

Kliņģerīšu tinktūra kopš seniem laikiem izmantota dažādu slimību ārstēšanai. Katrai māmiņai šis oranžais šķidrums ir pazīstams, iespējams, jau no dzemdību nama, jo ar to tīra mazuļa nabu. Vairumā gadījumu šis veselības produkts ietilpst arī iepirkumu sarakstā, kas tiek izgatavots pirms mazuļa piedzimšanas. Kidsmed kliņģerīšu tinktūra noteikti ir laba izvēle jūsu mazulim.

Tēja barojošai māmiņai ir labs veids, kā dabiski atbalstīt mātes piena veidošanos. Tajā izmantoti ekoloģiski un ārstnieciski augi. Lielākā daļa no tiem ievākti Vīlandes apriņķa laukos. Bez konservantiem, bez aromatizētājiem. Mūsu tējai ir lieliska garša, lai baudītu tēju, nav pat jāpievieno saldinātāji. Mātes piens ir ārkārtīgi svarīgs mazulim pirmajos dzīves mēnešos, taču ne visām māmiņām tas dabiski un viegli nāk. Tieši par šīm mammām esam padomājuši un vēlamies viņām šajā grūtajā, bet skaistajā laikā uzdāvināt tējas tasi, kas palīdzēs.

Filtrēt

Filter by Izvēlieties krāsu
Filter by Allow shipment to parcel machine
Filter by Free shipping
Režģis Saraksts

10 Produkti

Iestatīt augošā secībā
Režģis Saraksts

10 Produkti

Iestatīt augošā secībā