Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Roku dezinfekcijas līdzeklis

3.6

Roku dezinfekcijas līdzeklis

3,60 €

72€/L

Ādai draudzīgs un efektīvs tīrīšanas līdzeklis, ar kuru varēsi notīrīt gan savas, gan bērna rokas ātri un ērti. Līdzeklis satur augu glicerīnu, kas vienlaikus arī tīra un mīkstina ādu. Tā sastāvā esošā salvija, kurai ir antibakteriālas īpašības, ir ievākta Igaunijā, Viljandi apriņķī.

  • Nav jāskalo.
  • Ražots Igaunijā
  • Alkohola saturs 73.5%
  • Tilpums: 50 ml
- +
Pieejamība:Noliktavā
Tikai 6 palikuši
SKU Puhtad Käed
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Instrukcija

Uzklājiet 3 ml uz TĪRĀM ROKĀM un berzējiet tās, kamēr nožūst. Iedarbības laiks ir 30 sekundes. Rokas jārberzē kopumā 1,5 minūtes. Apstrādājiet abas plaukstas un apakšdelmus. Aktīvās vielas un to koncentrācija.

Sastāvs: etilspirts 73,5 g (CAS Nr. 64-17-5, aktīvā viela) ūdens, glicerīns, ārstniecības salvijas ekstrakts.

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā:

Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Nenovietot tuvu karstumam, karstām virsmām, dzirkstelēm, liesmām un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt.
Uzglabāt cieši noslēgtā iepakojumā. Ja notikusi saskare ar acīm, nekavējoties rūpīgi skalojiet acis ar ūdeni vismaz 15 minūtes.

 

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Roku dezinfekcijas līdzeklis

EKO

Videi draudzīgs produkts, kura ražošanas procesā patērē maz enerģijas. Ekoloģiski tīrs.

ANTIBAKTERIĀLA IEDARBĪBA

Satur ziedus ar antibakteriālu iedarbību.

MĪKSTINOŠS EFEKTS

Roku dezinfekcijas līdzeklis satur augu glicerīnu, kas vienlaikus attīra un mīkstina ādu.

"Visai ģimenei ir dezinfekcijas līdekļi, atrodas jakas kabatā, automašīnā un arī bērnu skolas somās. Tā kā pudelīte ir maza, tā lieliski iederas visur un netiek aizmirsta. Šobrīd tas ir neaizstājams produkts. Nav nepatīkama aromāta, nesausina roku ādu, rokas nav lipīgas."

Piltsberg_k_te_desinfitseerimine

Efektīvs roku dezinfekcijas līdzeklis, kas ātri un ērti notīra gan jūsu, gan bērna rokas. Roku dezinfekcijas līdzeklis satur augu glicerīnu, kas vienlaikus attīra un mīkstina ādu. Salvijai ir antibakteriāla iedarbība, ievākta Vīlandes apriņķa laukos. Roku dezinfekcijas līdzeklis - rokas nav ķepīgas, spirta smarža pazūd dažu sekunžu laikā.