Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Nosiboo PRO piederumu komplekts

15.5

Nosiboo PRO piederumu komplekts

As low as 15,50 €

Ja ģimenē aug vairāki bērni vai deguna aspirators lietots jau ilgāku laiku un pienācis laiks nomainīt nodilušās vai netīrās daļas, tad Nosiboo aspiratoram iespējams nopirkt papildu piederumu komplektu.

Papildu piederumu komplektā ietilpst:

1 caurulīte

1 filtrs

1 Colibri galviņa

1 tīrīšanas birste

2 deguna uzgaļi (0-6M un 6M+)

- +
Pieejamība:Noliktavā
Tikai %1 palikuši
SKU PRO Tarvikud
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Nosiboo PRO piederumu komplekts

Nosiboo PRO papildu piederumu komplektā ietilpst:

1 caurulīte
1 filtrs
1 Colibri galviņa
2 uzgaļi degunam
1 tīrīšanas birste

Aksesuāri pieejami trīs dažādās krāsās: zilā, rozā un zaļā. Izvēlieties krāsu atbilstoši Nosiboo ierīces krāsai vai katram bērnam izvēlieties atšķirīgu krāsu.

nosiboo_lisatarvikute_komplekt

Lai Nosiboo deguna aspirators kalpotu ilgi, tā nomaināmās daļas laiku pa laikam jāpārbauda

Nosiboo iekšpusē ir filtrs, kuram jābūt pilnīgi baltam. Ja filtrs kļūst melns, pārtrauciet ierīces lietošanu un nomainiet filtru.

Nosiboo caurule nav jāmazgā, jo tajā neieplūst šķidrums. Tomēr, ja kāda iemesla dēļ caurulē nonāk šķidrums, caurule jāizžāvē pirms nākamās lietošanas reizes. Nelietojiet deguna aspiratoru, ja caurule ir bojāta.

Lietojot Nosiboo deguna aspiratoru, jāpārliecinās, ka Colibri galviņa ir pareizi aizvērta. Pretējā gadījumā šķidrums var ieplūst caurulītē. Nelietojiet deguna aspiratoru bez Colibri galviņas.

Deguna uzgaļa nodilums atkarīgs no deguna aspiratora lietošanas biežuma. Colibri galviņa un deguna uzgalis jānomazgā pēc katras lietošanas reizes. Ja deguna uzgalis ir nolietots, tas jānomaina.

 

Regulāra Nosiboo PRO apkope nodrošina ilggadēju uzticamību!

nosiboo_pro