Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Virsmas dezinfekcijas līdzeklis

3.6

Virsmas dezinfekcijas līdzeklis

3,60 €

72€/L

Ļoti noderīgs palīgs virsmu dezinficēšanai! To var viegli paņemt līdzi, jo tas ietilpst kabatā vai somiņā, un tāpēc vienmēr būs pa rokai, kad vajadzēs. Mēs visi apmeklējam veikalus, un, kā zināms, uz iepirkumu groza roktura nonāk ļoti daudz mikrobu. Bet tā nav problēma, ja tev līdzi ir palīglīdzeklis. Tikai dažas reizes jāuzpūš, un rokturis ir tīrs no mikrobiem. Tāpat var dezinficēt, piemēram, zemē nokritušu pudelīti, rotaļlietu vai košļājamo riņķīti. Produkts nesatur ne krāsvielas, ne smaržvielas.

  • Ātri nožūst no virsmas
  • Nav jāskalo
  • Ražots Igaunijā
  • Alkohola saturs 73.5%
  • Tilpums: 50 ml
- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU Pindade des.
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Instrukcija

Pagatavotais šķīdums nav jāšķaida. Nav nepieciešams noskalot. Virsmai jāpaliek slapai. Iedarbības laiks ir 30 sekundes. Aktīvās vielas un to koncentrācija. Sastāv: etilspirts 73,5% (W / W) (CAS Nr. 64-17-5, aktīvā sastāvdaļa), ūdens. Brīdinājumi un piesardz ība lietošanā Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Nenovietot tuvu karstumam, karstām virsmām, dzirkstelēm, liesmām un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Uzglabāt cieši noslēgtā iepakojumā. Ja notikusi saskare ar acīm, nekavējoties rūpīgi skalojiet acis rudeni vismaz 15 minūtes.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Virsmas dezinfekcijas līdzeklis

NAV JĀSKALO

Nav nepieciešama papildu skalošana pēc dezinfekcijas.

Hover Box Element

Pēc uzklāšanas pagaidiet 30 sekundes, kamēr nožūst.

DROŠS BĒRNIEM

Dezinficējiet nomestus knupīšus, rotaļlietas vai košļājamos gredzenus. Mūsu virsmas dezinfekcijas līdzeklis nesatur krāsas un smaržvielas.

"Vienmēr šo pudelīti nēsāju somā! Dodoties ārā ar bērniem, vienmēr kaut kas nokrīt, varu ātri apsmidzināt. Izmantoju arī iepirkumu ratiņu dezinfekcijai veikalā. Labs un ātrs risinājums sevis pasargāšanai! "

luti_puhastamine_1

Apzināti radījām produktu, kas būtu ērts lietošanai bērniem! Mūsdienās dezinfekcija bērniem jau ir pazīstama, labs veids, kā atbalstīt šo ieradumu un nodrošināt viņiem labu veselību. Mazā, izsmidzināmā pudelīte iederas katrā kabatā, ir vienmēr pa rokai, kad tā nepieciešama.