Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Veselības produkti un medicīniskās ierīces visai ģimenei!

Krūts piena pumpja piltuves (2 gab.)

14

Krūts piena pumpja piltuves (2 gab.)

As low as 14,00 €

Lola&Lykke piltuve, savienojama ar viedo elektrisko krūts piena pumpi, veicina piena veidošanos un optimizē piena plūsmu, maigi masējot krūti. Īpaši mīkstais silikons atbilst ķermeņa formai, lai nodrošinātu ērtu un efektīvu piena atslaukšanas pieredzi. Efektīvs dizains, kas atdarina mazuļa zīšanu, piedod atslaukšanai dabisku pieskārienu.

Iepakojumā 2 gab.

- +
Pieejamība:Noliktavā
Tikai %1 palikuši
SKU LEHTER-1
Informācija par piegādi
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Krūts piena pumpja piltuves (2 gab.)

Lehtri_suuruse_valimine-LV

"Lola & Lykke piltuve ir mīksta, ērta, turklāt ir prieks paziņot, ka to klāsts ir papildināts ar dažādiem izmēriem, jo visas krūtis jau nav vienādas kā dvīņu māsas. Piena pumpi ir patīkami izmantot, jo tas ir gan funkcionāls, gan glīts, un to pašu var teikt par piltuvi!” - Anna

Pieejami trīs dažādi izmēri. Pirms pirkuma veikšanas iesakām atrast piemērotu izmēru saskaņā ar mērījumu tabulām. Pareiza izmēra piltuve nodrošina ērtu lietošanu!

Lai izvēlētos piltuves izmēru, jāvadās pēc krūtsgala diametra.

Ja krūtsgala diametrs ir mazāks par 17mm, ieteicams izmantot 21 mm piltuvi.
Ja krūtsgala diametrs ir mazāks par 20mm, ieteicams izmantot 24 mm piltuvi. (Šī piltuve ir arī tā, kas jau nāk līdzi Lola&Lykke piena pumpim)
Ja krūtsgala diametrs ir mazāks par 25mm, ieteicams izmantot 27 mm piltuvi.
kidsmed_rinnapump_lola_lykke_1_1

Lola & Lykke viedā krūts piena pumpja piltuve ir īpaša!

Dažreiz mātes saka, ka pumpis nedarbojas vai rada nepatīkamas sajūtas, tāpēc to neizmanto. Ļoti daudzos gadījumos ir izvēlēta nepareiza izmēra piltuve. Piltuvei ir ļoti liela nozīme, lai atslaukšana būtu ērta, veiksmīga un nesāpīga. Atslaukšana var būt pietiekami sarežģīta pati par sevi, bet nepiemērotas piltuves izmantošana var ietekmēt atslauktā piena daudzumu. Jāatceras, ka atslaukšanas un zīdīšanas laikā piltuves izmērs var mainīties, tāpēc ir labi laiku pa laikam pārbaudīt, vai joprojām izmantojat pareizo izmēru. Var izrādīties, ka jūsu krūtīm nepieciešamas dažādas piltuves. Atcerieties, ka atslaukšanai nekad nav jābūt sāpīgai!

Rinnapumba_lehter_kidsmed