Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Krūts piena pumpja pudeles mānekļi

10

Krūts piena pumpja pudeles mānekļi

As low as 10,00 €

Mīkstais, krūts formas pudelītes uzgalis veicina dabisku zīšanu un atgādina īstu krūti, padarot pāreju no krūts barošanas uz barošanu ar pudelīti vieglāku.  Pudelīšu uzgaļi savienojami ar Lola&Lykke  mazuļu pudelītēm. Katrs mazulis ir atšķirīgs, bet mēs iesakām izmantot lēnas plūsmas pudelīšu uzgali 0+ mēnešu vecam mazulim (komplektā ar krūts piena pumpi). Vidējas plūsmas pudelīšu uzgaļus iesakām 3+ mēnešus vecam mazulim. Savukārt, ātras plūsmas pudelīšu uzgali iesakām lietot 6+ mēnešus vecam mazulim.

- +
Pieejamība:Noliktavā
Tikai %1 palikuši
SKU LLLUTT
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Krūts piena pumpja pudeles mānekļi

"Šie krūts formas pudelīšu uzgaļi atbilst tādiem pat Lola&Lykke kvalitātes standartiem kā citi šīs firmas produkti. Ir labi, ka tie ņēmuši vērā mazuļa vajadzības, kuras mainās, tam augot”

lola_lykke_lutt_2

Mēs zinām, ka mazuļiem pieaugot, mainās arī to aprūpes vajadzības. Tādēļ mēs esam izstrādājuši dažādu izmēru pudelīšu uzgaļus, lai palīdzētu jūsu mazulim justies laimīgam, ēdot no pudelītes. 

0m+ BPA nesaturošs un kolikas mazinošs pudelītes uzgalis ar lēnu plūsmas ātrumu, kas piemērots jaundzimušajiem. Šis uzgalis ir iekļauts arī krūts piena pumpja komplektā.
3m+ Zīdaiņiem no 3+ mēnešu vecuma ieteicams lietot vidējas plūsmas uzgali. Tam ir īpaši mīksts silikona knupītis.
6m+ Ātrās plūsmas pudelītes uzgalis ieteicamas zīdaiņiem no 6+ mēnešu vecuma. Tam ir pret kodienu izturīgs silikona knupītis. Šis izturīgais knupītis ir ideāli piemērots barošanai ar pudelīti.

Ideāli piemēroti mammām, kuras vēlas apvienot krūts barošanu un barošanu ar pudelīti. 

Pretkoliku sistēma
Nesatur BPA
Pudelīšu uzgaļi savienojami ar Lola&Lykke mazuļu pudelītēm.
lutt_kidsmed