Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

Krūts piena sūkņa pudeles mānekļi

9

Krūts piena sūkņa pudeles mānekļi

Samazināt līdz €9,00
neviens

Mīkstais, krūts formas pudelītes uzgalis veicina dabisku zīšanu un atgādina īstu krūti, padarot pāreju no krūts barošanas uz barošanu ar pudelīti vieglāku.  Pudelīšu uzgaļi savienojami ar Lola&Lykke  mazuļu pudelītēm. Katrs mazulis ir atšķirīgs, bet mēs iesakām izmantot lēnas plūsmas pudelīšu uzgali 0+ mēnešu vecam mazulim (pieejams ar krūts sūkni). Vidējas plūsmas pudelīšu uzgaļus iesakām 3+ mēnešus vecam mazulim. Savukārt, ātras plūsmas pudelīšu uzgali iesakām lietot 6+ mēnešus vecam mazulim.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU LLLUTT
Informācija par produktu

Ja vēlaties ierasties pēc preces, tad, lūdzu, iepriekš piezvaniet, lai vienotos par laiku: +372 57 870 702

Preces tiek piegādātas uz šādām valstīm: Igaunija, Latvija, Lietuva un Somija. Piegāde uz Igauniju parasti ilgst 1 - 2 darba dienas Piegāde uz Latviju, Lietuvu un Somiju parasti notiek 1 - 3 darba dienu laikā pārdošanas līgumā spēkātulota.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Krūts piena sūkņa pudeles mānekļi

"Šie krūts formas pudelīšu uzgaļi atbilst tādiem pat Lola&Lykke kvalitātes standartiem kā citi šīs firmas produkti. Ir labi, ka tie ņēmuši vērā mazuļa vajadzības, kuras mainās, tam augot”

lola_lykke_lutt_2

Mēs zinām, ka mazuļiem pieaugot, mainās arī to aprūpes vajadzības. Tādēļ mēs esam izstrādājuši dažādu izmēru pudelīšu uzgaļus, lai palīdzētu jūsu mazulim justies laimīgam, ēdot no pudelītes. 

0m+ Uzlabots BPA, kolikas nesaturošs pudelītes uzgalis ar lēnu plūsmas ātrumu, kas piemērots jaundzimušajiem. Šis uzgalis ir iekļauts arī krūts sūkņa komplektā.
3m+ Zīdaiņiem no 3+ mēnešu vecuma ieteicams lietot vidējas plūsmas uzgali. Tam ir īpaši mīksts silikona knupītis .
6m+ Ātrās plūsmas pudelītes uzgalis ieteicamas zīdaiņiem no 6+ mēnešu vecuma. Tam ir kodiena izturīgs silikona knupītis. Šis izturīgais knupītis ir ideāli piemērots barošanai ar pudelīti.

Ideāli piemēroti mammām, kuras vēlas apvienot krūts barošanu un barošanu ar pudelīti. 

Pretkoliku sistēma
Anti-Colic Slow Flow zīdaiņu pudeles nazis
Nesatur BPA
Pudelīšu uzgaļi savienojami ar Lola&Lykke mazuļu pudelītēm.
lutt_kidsmed