Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Mans grozs

Pirkumu grozs

Deguna aspirators Nosiboo GO

164

Deguna aspirators Nosiboo GO

€164,00
neviens

Nosiboo GO ir pārnēsājams, uzlādējams un jaudīgs elektriskais deguna aspirators, ar kuru Tava bērna degunu no sekrēta varēs iztīrīt ātri un viegli, un Tu to varēsi izdarīt, lai kur jūs atrastos. Ņem Go līdzi visur!

Nosiboo komplektā ietilpst: Nosiboo Go ierīce, lādētājs, divi dažādi deguna uzgaļi – viens 0-6 mēnešu vecumam un otrs vecākiem bērniem, tīrīšanas birstīte un soma.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU 1009
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Informācija par produktu

Ar ko atšķiras „Nosiboo PRO” un „Nosiboo GO”?

Vai GO visstiprākais sūkšanas režīms ir piemērots jaundzimušajiem?
Jā, visi Nosiboo produkti ir piemēroti lietošanai jau kopš piedzimšanas, un pat visstiprākais režīms bērna degunam nenodarīs nekā ļauna. Sūkšanas režīms jāregulē atbilstoši sekrēta biezumam, nevis bērna vecumam. Sūkšanas jaudas ir uzstādītas sadarbībā ar ārstiem.


Vai GO ir trieciendrošs?
Nē, GO nav trieciendrošs, un ar to, tāpat kā ar jebkuru citu medicīnisku ierīci, jāapietas saudzīgi.


Kuras ierīces detaļas ir jāmazgā un ar ko?
Tūlīt pēc lietošanas jāmazgā tikai Pingvīna galviņa. Jāmazgā siltā, tekošā ūdenī.


Vai pēc katras lietošanas ierīces Pingvīna galviņa tūlīt jāizmazgā?
Jā, jo, ja sekrēts paliks Pingvīna galviņā, tas var iekļūt motoriņā. Ja sekrēts iekļūst motoriņā, tas var ierīci sabojāt, un uz šādiem bojājumiem garantija neattiecas. Ja Nosiboo lietojat naktī un šai laikā mazgāšana būtu pārāk nogurdinoša vai neiespējama, noņemiet Pingvīna galviņu nost un izmazgājiet pie pirmās iespējas.


Nosiboo GO filtrs nepatīkami ož, ir sasmērējies vai mitrs. Kas šādā gadījumā jādara?
Ja ar GO filtru tā ir noticis, tas noteikti jānomaina. Filtrus var iegādāties mūsu papildaprīkojuma komplektā, filtrus vienus pašus atsevišķi iegādāties nevar. Nekādā gadījumā nosmērēto filtru nemēģini mazgāt! Pēc mazgāšanas tas zaudē savas īpašības un vairs ierīci neaizsargā.

Filtrs var kļūt netīrs vai mitrs, ja ierīci nepareizi lieto:
-Ierīces galviņa pēc lietošanas nav izmazgāta, un tāpēc sekrēts iekļuvis motorā. Ierīce ir jāiztīra NEKAVĒJOTIES, arī naktī!
-Pēc izmazgāšanas galviņa nav tikusi izžāvēta, bet mitra pievienota ierīcei.
-Pingvīna galviņā esošā caurulīte nav tikusi kārtīgi nostiprināta.


Vai iespējams atsevišķi iegādāties filtrus un uzgaļus?
Diemžēl nē. Visas šīs detaļas pieejamas papildaprīkojumu komplektā. Atsevišķi tās nopirkt nevar.


Vai uzgaļi ir pieejami dažādos izmēros?
Nē, visi Nosiboo aspiratoru uzgaļi ir vienāda lieluma. Tā kā ierīces uzgali nav nepieciešams bāzt iekšā degunā, tad tas der arī vismazākajiem deguntiņiem.

Mans bērns raud, kad atsūcu tam degunu. Ko lai dara?
Diemžēl vairums bērnu, kas vēl nesaprot atsūkšanas nepieciešamību, protestē. Deguna atsūkšana ar Nosiboo noteikti bērnam nav sāpīga. Atsūkšana rada tikai nedaudz nepatīkamu kutēšanas sajūtu uz dažām sekundēm. Drīzāk bērnam nepatīk, ka viņu cieši tur. Taču tīrīšana ar mūsu ierīci aizņem tikai dažas sekundes, iesakām to pabeigt un tad bērnu samīļot. Labāk pāris sekundes paciesties, nekā dienām un naktīm nespēt mierīgi ne gulēt, ne paēst.


Pēc cik ilga laika saņemšu pasūtīto preci?

Piegādes laiks uz Latviju ir 1–3 darba dienas.


Vai varu pats (-i) atnākt pakaļ „Nosiboo” deguna aspiratoram?
Jā, preci varat saņemt Tallinā (Igaunijā) šajā adresē: Kadaka tee 133. Iepriekš sazinieties ar mums: +372 5787 0702; info@kidsmed.ee. Vienosimies par Jūsu ierašanās laiku.

Ja „Nosiboo” deguna aspirators man nepatīk, vai varu to nodot atpakaļ?
Preci var nodot atpakaļ 14 dienu laikā tikai tādā gadījumā, ja precei nav trūkumu, tā ir pilnīgi nokomplektēta, nelietota un oriģinālajā iepakojumā. Lietotas preces atpakaļ nodot nav iespējams. Tā kā tas ir medicīnisks produkts, tad lietotu preci atdot nav iespējams. Ievēro! Ja ap ierīci esošā vai uz termometra ekrāna esošā aizsargplēve ir noņemta, preci atpakaļ nepieņem.


Vai „Nosiboo” deguna aspiratorus var nopirkt arī parastajā veikalā?
Nē, „Nosiboo” ir pieejams vienīgi mūsu e-veikalā: www.kidsmed.lv


Kur var atrast informāciju par kampaņām un atlaidēm?

Lai vienmēr uzzinātu par dažādām kampaņām un atlaižu kodiem, sekojiet mums sociālajos tīklos:

Facebook: Kidsmed Latvija

Instagram: kidsmed.lv

Instrukcija
Vērtējums 1

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Deguna aspirators Nosiboo GO

VIEGLI TĪRĀMS

Patentēto Pingvīna galvu ir viegli tīrīt.

IZSTRĀDĀTS KOPĀ AR ĀRSTIEM

GO sūkšanas režīmu stiprums ir uzstādīts, vadoties pēc klīnisko testu rezultātiem, kā arī ārstu un citu speciālistu ieteikumiem.

NESATUR BPA

Nesatur rūpnieciskas ķimikālijas, kas kaitē organismam.

UZLĀDĒJAMS AKUMULATORS

Darbojas no uzlādējama akumulatora.

Kāpēc lietot deguna aspiratoru?

Jaundzimušie elpo gandrīz tikai caur degunu līdz pat vairāku mēnešu vecumam!

Kāpēc tas rada problēmas?

Ja mazulim ir aizlikts deguns, viņš nevar pareizi elpot, tāpēc netiek nodrošināta pietiekama skābekļa padeve. Viņi nesaņem pietiekami daudz skābekļa caur muti, tāpēc nevar mierīgi gulēt, sūkāt mantiņu vai zīst. Aizlikts deguns mazulim sagādā grūtības nakts laikā - ja bērns neguļ, neguļat arī jūs.

Ko varat darīt?

Mūsu kā vecāku pienākums ir nodrošināt elpošanu caur degunu, jo bērns ar aizliktu degunu nevar paelpot. Attīrot degunu, izmantojot deguna aspiratoru, atbrīvojat elpceļus un nodrošināt apstākļus mierīgai atpūtai un barošanai.

269430361_233592455518819_5806242271693482740_n

Zīdaiņi slimo 6-10 reizes gadā, to bieži pavada iesnas un aizlikts deguns. Pastāvīga orālā elpošana rada vairākas problēmas.

Ja bērnam ir iesnas un gļotas ilgstoši paliek deguna dobumā, rodas labvēlīga vide dažādu baktēriju rašanai, kas var izraisīt, piemēram, vidusauss un deguna blakusdobumu iekaisumu. Bērnu ausu kanāli ir daudz īsāki, tāpēc gļotas var nokļūt vidusausī bez šķēršļiem, negatīvi ietekmējot gan artikulāciju, gan runas attīstību, kas var palikt aizsmakusi.

Izmantojot deguna aspiratoru, lai no deguna izvadītu gļotas, palīdzam uzturēt elpceļus tīrus, kas novērš baktēriju vairošanos.

Kāpēc Nosiboo GO ir tik labs?

Deguna aspirators, kas patiešām darbojas!
GO sūkšanas režīmu stiprum ir uzstādīts, vadoties pēc klīnisko testu rezultātiem, kā arī ārstu un citu speciālistu ieteikumiem.
Iztīra bērna degunu tikai dažās sekundēs.
Paņemams līdzi un izmantojams it visur. Darbojas no uzlādējama akumulatora.

ĀRSTI IESAKA


Elisabeth Schneeflock

Birkfeld / Steiermark - Vecmāte

"Deguna aspirācija ir efektīva terapija saaukstēšanās un rinosinusīta ārstēšanai zīdaiņiem un agrīnā bērnībā, ko pierāda virkne, uz pierādījumiem balstītu pētījumu ... Laicīgi un ar pienācīgu rūpību atdalot deguna gļotas, atbrīvojat deguna dobumu no lielākās daļas patogēnu, uzlabojas deguna ventilācija, miegs ir mierīgāks un var novērst komplikācijas. NOSIBOO deguna aspirators nodrošina jaunu terapiju. Viegli lietojams, saudzīgs, efektīvs."


Prof Dr Gabot Katona

Bērnu otolaringologs - Heim Pali Bērnu klīniskā

"Kad mazs bērns ir saaukstējies, ļoti bieži ir nemierīgs, jo ir grūti elpot, ēst ir vēl grūtāk. Tā kā nesaņem pietiekami daudz skābekļa, ir grūti norīt, turklāt deguna gļotas, kas nokļūst kuņģī un zarnās, var izraisīt sliktu dūšu vai pat caureju un vemšanu. Attīrot degunu vairākas reizes dienā, varam novērst šīs un bakteriālās elpošanas komplikācijas, kas sākas deguna dobumā."

Patentēta Pingvīna galviņa

Nosiboo GO Pingvīna galviņa ir patentēta.

Nekairina mazuļa gļotādu

Patentētā Pingvīna galviņa nesatur BPA, tas ir elastīgs un nekairinās pat vissīkāko deguntiņu.

Viegli tīrāms

Lai notīrītu, noņemiet Pingvīna galviņu, atdaliet detaļas, nomazgājiet ar siltu ūdeni, ļaujiet nožūt. Salieciet ierīci no jauna, deguna aspirators ir gatavs lietošanai.

Ieteicamākais deguna aspirators Latvijā!

Daiga

“Nosiboo Go pie mums Latvijā nonāca vienas dienas laikā, liels paldies par to. Taču vēl pateicīgāka esmu par to, ka šāds palīgs ir izgudrots - lai gan bērnam arī ar šo ierīci deguna tīrīšana nepatīk, tā procesu padara daudz daudz ātrāku un liels pluss ir tā vieglā kopšana. Viegli paņemt līdzi (papildu punkti par komplektā esošo somiņu) un skaņa ir ļoti klusa. Silti iesaku!”

Santha

“ Saņēmu šodien Nosiboo un nodomāju, kā gan es līdz šim esmu bez tā dzīvojusi. Brīnuma lieta, kas izgudrota. Mazuļa deguns tika iztīrīts sekunžu laikā. Ļoti iesaku tiem, kuru mazuļiem deguns ar puņķiem nepārtraukti pilns. ”

Marina

“Kad pirmo reizi dzirdēju par Nosiboo, nodomāju, ka man tas nav vajadzīgs, jo pietiek ar Rhinomer. Lētāk arī. Bet, kad mazulim piemetās milzīgas iesnas, nolēmu aizņemties no draudzenes un izmēģināt, vai tas tiešām ir tik labs kā runā. Pēc pāris dienu lietošanas pat vīrs teica, ka to ir ļoti ērti lietot, tas nekas, ka troksnis kā putekļu sūcējam. Vēlāk izmēģinaju vēlreiz Rhinomer un sapratu, ka savu plaušu taupīšanai jāpasūta Nosiboo. Bērniem var ātri un ērti iztīrīt degunus, un pat vecākais bērns, kurš parasti neļaujas deguna tīrīšanai, ļauj šim aparātam "kutināt" savu degunu, lai atbrīvotu to no iesnām. Katrā ziņā esmu apmierināta.”

Lena

“Vienkārši viens no labākajiem produktiem! Tas ir neticami, ko Nosiboo spēj izdabūt no deguna! Droši vien daudz labāk pasargā no iesnu radītajām blaknēm, piemēram, auss iekaisuma. Esmu izmēģinajusi arī citus produktus - ne ar vienu citu nedabūju tik daudz gļotu no deguna kā ar šo. Mazulis ir daudz priecīgāks, guļ labāk, tāpēc arī es esmu priecīgāka, un noteikti varu uzslavēt produkta lietošanas ērtumu. Notiekti visiem pastāstīšu par Nosiboo :) ”

Nosiboo GO deguna aspirators atzīts visā pasaulē!

Auhinnad_2_

Deguna aspirators ražots ES, sertificēts kā medicīnas ierīce

Auhinnad_5

2014. gadā Red Dot medicīnas ierīču balva

Auhinnad_3_

2016. gadā Vācijas dizaina balva

Auhinnad_1_

2017. gadā  ASV PTPA balva

Auhinnad_4_

2020. un 2021. gadā izvēlēts kā patērētāju iecienītākais produkts Korejā

Saistītie produkti