Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Veselības produkti un medicīniskās ierīces visai ģimenei!

Deguna aspiratori un termometrs

Nosiboo deguna aspiratori zīdaiņiem un maziem bērniem un bezkontakta TermoPlus termometrs ir mūsdienās neaizstājamas ierīces ikvienai ģimenei ar bērniem. Saaukstēšanās ir viena no izplatītākajām mazu bērnu slimībām, kuras ārstēšanas iespējas joprojām tiek apšaubītas. Saaukstēšanos nevar izārstēt, bet ar to saistītās kaites var atvieglot. Pirmajos sešos bērna dzīves mēnešos saaukstēšanās var izrādīties ļoti grūta, jo bērniem nav spēju elpot caur muti. Tas nozīmē, ka tad, kad deguns ir aizlikts, viņiem ir ārkārtīgi grūti ēst un gulēt. Labākais risinājums šādās situācijās ir deguna aspirators. Nosiboo deguna aspiratori ir ātras un efektīvas sertificētas ierīces, ko radījuši speciālisti un pediatri. Mūsu piedāvātie deguna aspiratori ir piemēroti no dzimšanas līdz brīdim, kad bērns iemācās izšņaukt degunu pats. Elektriskais deguna aspirators atvieglo nepatīkamo iesnu sezonu bērnam, kurš patstāvīgi nejūt smaržas, un palīdz novērst dažādas komplikācijas, kas var pavadīt iesnas, piemēram, vidusauss vai deguna blakusdobumu iekaisumi.

Nosiboo produkti ietver arī manuālo deguna aspiratoru Nosiboo ECO. Manuālais deguna aspirators ir mazs, bet efektīvs. Deguna aspirators ar vecāku sūknēšanas spēku ir piemērots visu vecumu bērniem, līdz viņi iemācās izšņaukt degunu. Nosiboo ECO deguna aspiratoru ir ērti paņemt visur līdzi, un, lai gan tā cena ir ļoti pieņemama, jums nekad nebūs jāiegādājas nekādi papildu piederumi. Visas deguna aspiratora daļas ir mazgājamas un atkārtoti lietojamas.

Šeit var atrast arī ārkārtīgi precīzu TermoPlus bezkontakta infrasarkano staru termometru, ar kuru var izmērīt katra ģimenes locekļa ķermeņa temperatūru tikai 1 sekundē. TermoPlus bezkontakta infrasarkano staru termometru ir pārbaudījuši vecāki visā Baltijā, un tas ir atjaunojis daudzu māmiņu un tētu ticību bezkontakta termometriem. Kidsmed bezkontakta termometrs ir daudz vairāk nekā standarta bērnu termometrs. Ar to papildus ķermeņa temperatūrai var izmērīt arī, piemēram, bērna ēdiena vai vannas ūdens temperatūru, kā arī grādus telpā – tas viss ar 1 pogas nospiešanu un 1 sekundi. Izvēloties produktus no Kidsmed, jūs veicat drošu izvēli savai ģimenei!

Filtrēt

Filter by Izvēlieties krāsu
Filter by Allow shipment to parcel machine
Filter by Free shipping
Režģis Saraksts

4 Produkti

Iestatīt augošā secībā
 1. Deguna aspirators Nosiboo GO

  169,00 €
 2. Elektriskais deguna aspirators Nosiboo PRO

  As low as 159,00 €
 3. Bezkontakta termometrs TermoPlus

  79,00 €
 4. Deguna aspirators Nosiboo ECO

  14,50 €
Režģis Saraksts

4 Produkti

Iestatīt augošā secībā