Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

12

10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

€12,00
neviens

10 KRŪTS PIENA UZGLABĀŠANAS MAISIŅI AR ADAPTERI. SASALDĒŠANAI, UZGLABĀŠANAI UN BAROŠANAI.

Mūsu gudro krūts piena pumpju un uzglabāšanas maisiņu piedāvājums atvieglos dzīvi jaunajām māmiņām, kas baro savus mazuļus ar krūti. Izmantojot to pašu maisiņu atsūknēšanai, uzglabāšanai, sildīšanai un barošanai, nav nepieciešams pudelīti sterilizēt un pienu pārliet no maisiņa pudelītē vai otrādi. Šie unikālie krūts piena maisiņi ideāli savietojami ar Lola & Lykke® Smart elektriskajiem krūts piena pumpjiem. Piestipriniet maisiņu caur mūsu adapteri pie piena pumpja, un jūsu mazulis varēs baudīt katru vērtīgā krūts piena pilienu. Krūts piena maisiņš tieši savienojams ar mūsu piena pudelītes knupīti.

Krūts piena uzglabāšana: mūsu piedāvātie krūts piena uzglabāšanas maisiņi ir ideāli piemēroti vērtīgā krūts piena glabāšanai, sasaldēšanai un aizsargāšanai. Tie ir aprīkoti ar sterilizētu, drošu dubultu korķīti, kas nepieļauj noplūdes. Maisiņi domāti ātrai sasaldēšanai un atlaidināšanai, lai saglabātu vērtīgos krūts piena vitamīnus un barības vielas.

Mūsu piedāvātie krūts piena uzglabāšanas maisiņi nesatur BPA un ftalātus, tādējādi tie ir pilnīgi droši lietošanai.

Mūsu 10 gab. krūts piena maisiņu komplektā ietilpst arī adapteris, kas nepieciešams, lai piena maisiņu pievienotu krūts piena pumpim vai pudeles knupītim.


- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU LL03
Informācija par produktu

Lai atsūknētu pienu tieši maisiņā, pievienojiet adapteri piena maisiņam un pēc tam piena pumpim. Uzsāciet atsūknēšanu un uzmaniet, lai maisiņš nepietek pārāk pilns. Ja paredzēts sasaldēt, nepiepildiet maisiņu vairāk kā par ¾, lai atliktu vieta pienam izplesties. Atzīmējiet uz maisiņa atsūknēšanas datumu. Krūts piena maisiņu turiet plakaniski, lai to varētu ātrāk sasaldēt un atlaidināt.

Lai labāk saglabātu visas vērtīgās krūts piena sastāvdaļas, atlaidiniet to pa nakti ledusskapī vai arī turot zem tekoša silta ūdens (max 37 °). Lai iemaisītu pienā atdalījušos taukus, maisiņu uzmanīgi pakratiet. Atlaidināto krūts pienu var glabāt ledusskapī līdz 24 stundām.

Neatkausējiet sasaldēto krūts pienu mikroviļņu krāsnī, ne arī karstā ūdenī. Atlaidināto krūts pienu atkārtoti nesasaldēt.

Lai barotu zīdainīti tieši no piena maisiņa, vienkārši piestipriniet pudelītes knupīti ar adapteri pie maisiņa. Nekad neatstājiet bērnu ēdot vienu pašu.

Krūts piena maisiņi ir paredzēti tikai krūts pienam. Tas ir vienreizēji lietojams produkts, pēc pirmās lietošanas tas ir jāizmet.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: 10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

Saistītie produkti