Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

12

10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

€12,00
neviens

10 KRŪTS PIENA UZGLABĀŠANAS MAISIŅI AR ADAPTERI. SASALDĒŠANAI, UZGLABĀŠANAI UN BAROŠANAI.

Mūsu gudro krūts piena pumpju un uzglabāšanas maisiņu piedāvājums atvieglos dzīvi jaunajām māmiņām, kas baro savus mazuļus ar krūti. Izmantojot to pašu maisiņu atsūknēšanai, uzglabāšanai, sildīšanai un barošanai, nav nepieciešams pudelīti sterilizēt un pienu pārliet no maisiņa pudelītē vai otrādi. Šie unikālie krūts piena maisiņi ideāli savietojami ar Lola & Lykke® Smart elektriskajiem krūts piena pumpjiem. Piestipriniet maisiņu caur mūsu adapteri pie piena pumpja, un jūsu mazulis varēs baudīt katru vērtīgā krūts piena pilienu. Krūts piena maisiņš tieši savienojams ar mūsu piena pudelītes knupīti.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU LL03
Informācija par produktu

Ja vēlaties ierasties pēc preces, tad, lūdzu, iepriekš piezvaniet, lai vienotos par laiku: +372 57 870 702

Preces tiek piegādātas uz šādām valstīm: Igaunija, Latvija, Lietuva un Somija. Piegāde uz Igauniju parasti ilgst 1 - 2 darba dienas Piegāde uz Latviju, Lietuvu un Somiju parasti notiek 1 - 3 darba dienu laikā pārdošanas līgumā spēkātulota.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: 10 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

"L&L piena uzglabāšanas maisiņi atvieglo barojošās māmiņas dzīvi. Dažkārt var būt grūti pabarot mazuli un tas var radīt stresu, tāpēc es priecājos par visu, kas kaut nedaudz atvieglo dzīvi! Ideja ir lieliska - piestiprināt maisiņu tieši pie piena pumpja (izmantojot pāreju) un atslaukt tieši maisiņā. Nekādas jezgas un nekārtības, un viss uzreiz ir gatavs glabāšanai. Taču vislabākais ir tas, ka bērnu barot var tieši no maisiņa. Nav jāsterilizē papildu pudelītes un nevar nejauši izliet šķidro zeltu, pārlejot to no pudelītes maisiņā. (Man tā ir gadījies un tas ir sirdi plosoši!)"

Pat pirmajās nedēļās pēc bērna piedzimšanas ir situācijas, kad kādu laiku jāatrodas ārpus mājas - vai tā būtu iepirkšanās, ārsta apmeklējumi, vizītes vai sociālie pienākumi. Šajā situācijā krūts piena atslaukšana un uzglabāšana ir vislabākais risinājums - Lola & Lykke krūts piena sūknis un uzglabāšanas maisiņi.

Lola&Lykke® maisiņi krūts piena uzglabāšanai ir  ideāls veids, kā uzglabāt, sasaldēt un saglabāt dārgo krūts pienu. Tie ir ērti lietojami un higiēniski.

Maisiņi ir sterili, izturīgi pret noplūdi un gatavi lietošanai. Ietaupiet laiku un atslauciet pienu tieši maisiņos krūts piena uzglabāšanai, izmantojot mūsu Smart Electric piena pumpi. Lai uzglabātu kompakti, maisiņus var novietot stāvus vai guļus. Barojiet tieši no maisiņa, piestiprinot mūsu unikālo adapteri un barošanas knupīti.

Lai atsūknētu pienu tieši maisiņā

Pievienojiet adapteri piena maisiņam un pēc tam piena pumpim. Uzsāciet atsūknēšanu un uzmaniet, lai maisiņš nepietek pārāk pilns. Ja paredzēts sasaldēt, nepiepildiet maisiņu vairāk kā par ¾, lai atliktu vieta pienam izplesties. Atzīmējiet uz maisiņa atsūknēšanas datumu. Krūts piena maisiņu turiet plakaniski, lai to varētu ātrāk sasaldēt un atlaidināt.

Lai barotu zīdainīti tieši no piena maisiņa

Lai barotu zīdainīti tieši no piena maisiņa, vienkārši piestipriniet pudelītes knupīti ar adapteri pie maisiņa. Nekad neatstājiet bērnu ēdot vienu pašu.Krūts piena maisiņi ir paredzēti tikai krūts pienam. Tas ir vienreizēji lietojams produkts, pēc pirmās lietošanas tas ir jāizmet.

kidsmed_rinnapump_s_ilituskotid-2

Vājpiena uzglabāšana veselīgam bērnam ir šāda:

Istabas temperatūrā aptuveni 8h

Var lietot pienu no rīta tajā pašā dienā

Ledusskapī 2-3 dienas

var sākt vākt pienu dienu pirms atdalīšanas, ja zināms iepriekš.

Saldētavā -18°C temperatūrā 2-3 mēnešus.

vienmēr ierakstiet uzglabāšanas dienas datumu, jo vēlāk aizmirsīsiet.

Saldētavā -24°C temperatūrā līdz 6 mēnešiem

mason_and_mama4

Neatkausējiet sasaldēto krūts pienu mikroviļņu krāsnī, ne arī karstā ūdenī. Atlaidināto krūts pienu atkārtoti nesasaldēt.

Uzkarsētu mātes pienu lieto 2 stundas. Tas nozīmē, ka 2 stundu laikā to var atkārtoti piedāvāt bērnam, bet pēc tam atlikums ir jāizlej.

Lola Lykke mātes piena uzglabāšanas maisiņi ideāli piemēroti pārtikas uzglabāšanai. Uz tiem var uzrakstīt atslaukšanas datumu.

Mūsu klienti

Anna

"Smieklīgi atcerēties, kā notika mātes piena uzglabāšana un barošana ar pirmo bērnu. Piedāvājat lieliskas lietas. Esmu ļoti apmierināta."

Carola

"Esmu iegādājusies tik daudz šo uzglabāšanas maisiņu. Tie ir pilnībā nolietoti, esmu ļoti apmierināta."

Daiga

"Trenējos atslaukt uzglabāšanas maisiņā. Atslaucu maisiņā, maisiņu ievietoju ledusskapī. Vīrietis var uzsildīti un pabarot bērnu."

Elina

"Ļoti ērti lietojami. Esmu ļoti apmierināta."

Saistītie produkti