Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Silver Cap - saplaisājušu krūtsgalu ārstēšanai

44.8

Silver Cap - saplaisājušu krūtsgalu ārstēšanai

44,80 €

Tā ir medicīnas ierīce, kas paredzēta sieviešu krūtsgala aizsardzībai zīdīšanas laikā. Līdzeklis jauno māmiņu atbalstam, kas mazina sāpes zīdīšanas periodā, aizsargājot un veicinot krūtsgalu plaisu sadzīšanu.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU cap
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Informācija par produktu

Kas ir Silver Cap?

Silver Cap ir sudraba uzgaļi, paredzēti sievietēm zīdīšanas laikā. Tie nodrošina ātru sāpju mazināšanu sāpošiem krūtsgaliem, palīdz sadziedēt saplaisājušus krūtsgalus. Silver Cap arī palīdz sagatavoties zīdīšanai.


Kam tie ir paredzēti?

Silver Cap ir paredzēti mātēm, kas baro bērnu ar krūti, vai sievietēm, kuras drīz uzsāks zīdīšanu un vēlas iepriekš sagatavot savas krūtis. Sudraba uzgaļi palīdz mazināt zīdīšanas laikā radušos diskomfortu, piemēram, krūtsgalu plaisas, jutīgumu, sāpes, utt.

 

No kā tie ir izgatavoti?

Silver Cap sastāv no 999 sudraba un nesatur metālu atlikumus, piemēram, niķeli.

 

Kāpēc sudraba uzliktnis ir tik īpašs?

Sudraba uzliktnis ir atkārtoti lietojams, nesatur ķimikālijas, neietekmē mātes piena garšu un smaržu, viegli mazgājams. Ražošana ir sertificēta un atbilst ES augstākajiem standartiem. Medicīniski apstiprināts krūtsgala aizsargs, ko var likt tieši uz vaļējām brūcēm.

 

Cik aizsargu ir iepakojumā?

Iepakojumā ir 2 aizsargi un somiņa to glabāšanai.

 

Kā  Silver Cap darbojas?

Silver Cap ir jāuzliek uz krūtsgala, un tas darbojas kā brūces fizisks vairogs pret ārējiem faktoriem un apģērba radītu berzi. Turklāt sudraba uzliktņi, pateicoties to īpašajai struktūrai ar iekšēju mikrovītni, garantē nevainojamu pielipšanu krūtsgalam, tādējādi saglabājot mitru mikroklimatu un zemu skābekļa saturu, kas paātrina krūtsgala sadzīšanu. Pateicoties uzliktņu sudraba pārklājumam, to virsma ir noturīga pret mikroorganismu vairošanos.

 

Kā lietot sudraba uzliktni?

Pēc zīdīšanas noberzējiet krūtsgalu ar krūts pienu un pēc tam uzlieciet krūtsgalam aizsargu. Aizsargi ir jāievieto starp krūti un krūšturi, uzliekot uz krūtsgala. Sudraba aizsargi ir viegli tīrāmi zem tekoša ūdens. Ja uz tiem ir piena atlikumi, nomazgājiet ar ziepēm un mīkstu drānu un noskalojiet zem tekoša ūdens. Aizsargi pirms lietošanas nav jāsterilizē, jo sudrabs pasargā tos no mikroorganismu vairošanās. Ja vēlaties, uzliktņus var ievietot ūdens un vārāmās sodas šķīdumā (divas tējkarotes vārāmās sodas uz pusglāzi ūdens) uz 30 minūtēm  un pēc tam nosusināt ar mīkstu drānu.

Ievēro! Lai nodrošinātu optimālu Silver Cap efektu, pirms Silver Cap lietošanas neizmantojiet ne krēmus, ne eļļas.


Vai tie der jebkurām krūtīm?

Jā, tiem ir universāls izmērs un tie der jebkura izmēra krūtīm.


Vai krūtis ir jāmazgā pirms zīdīšanas un pēc aizsargu noņemšanas?

Nē. Atšķirībā no vairākuma izplatīto pretsāpju krēmu Silver Cap neietekmē mātes piena garšu un smaržu.

 

Cik ilgi kalpo sudraba uzliktņi?

Sudraba uzliktņu efekts laika gaitā nemazinās, un tos var lietot daudzās grūtniecībās.

 

 

 

 

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Silver Cap - saplaisājušu krūtsgalu ārstēšanai

 

OPTIMĀLA SAĶERE

Pateicoties Silver Cap® īpašajai iekšējai mikrovītnei, tas ir ērti un funkcionāli valkājams, jo pielīp krūtsgalam. Turklāt augstā pielipšanas pakāpe ir būtiska, lai veicinātu dzīšanas procesu un nodrošinātu krūtsgala izolēšanu no ārējiem faktoriem.

ĀTRĀKA DZĪŠANA

Silver Cap® rada mitru vidi ar zemu skābekļa saturu, kas ir noderīgi, lai stimulētu un paātrinātu dzīšanas procesus.

999  SUDRABS

Silver Cap® var lietot arī uzatvērtām brūcēm. Sudraba dziedinošais un antibakteriālais efekts ir zinātniski pierādīts.

MAZINA SĀPES

Pasargā no apģērba berzes, mazinot sāpju sajūtu.

VIEGLI TĪRĀMI

Vienkārši nomazgājiet uzliktņus zem tekoša ūdens.

kidsmed_nibukaitsmed_1_

Daudzām mātēm zīdīšana var kļūt par īstu izaicinājumu, ja to apgrūtina sāpes, infekcijas, saplaisājuši vai sāpīgi krūtsgali.

Šādā gadījumā viens no mātes un mazuļa kopā pavadīšanas brīžiem var pārvērsties mātes spīdzināšanā. Nepareiza mazuļa pozīcija vai nepareiza tehnika bieži ir iemesls vairākumam šo problēmu. Arī krūšu pietūkums, mastīts, fiziski faktori vai anatomiskas īpatnības var izraisīt problēmas zīdīšanas laikā.

Sekas ir sāpīgi vai pat asiņojoši krūtsgali, kas sagādā milzīgas sāpes mātei un izraisa zīdīšanas priekšlaicīgu pārtraukšanu. Dažos gadījumos krūtsgala ievainojums var pat izraisīt infekciju.

Maigs un efektīvs veids brūču ārstēšanā un krūtsgalu sāpju mazināšanai ir Silver Cap 999 sudraba zīdīšanas uzliktņi. Tā kā Silver Cap satur gandrīz tikai tīru sudrabu, tas veicina un paātrina sadzīšanas procesu. Sudrabu bieži izmanto kā ārstniecības līdzekli ne tikai tāpēc, ka tas mazina sāpes, bet arī tādēļ, ka tam piemīt antibakteriāla iedarbība, tāpēc Silver Cap ir efektīvs, dabīgs un neķīmisks līdzeklis sāpošu krūtsgalu ārstēšanai zīdīšanas laikā.

imetamine_valus_2_

Ārstēšana bez medikamentiem un ķimikālijām

Lietojot Silver Cap, jūs novēršat mazulim iespējamo medikamentu vai citu kaitīgu ķīmisku vielu uzņemšanu.

99,9 % sudrabs

Silver Cap sastāv no 999 sudraba un nesatur metālu atlikumus, piemēram, niķeli.

Novērš ādas kairinājumu

Silver Cap ir viegli un ērti valkājami. Vienkārši nēsājot starp krūšturi un krūtsgalu, tie novērš sāpīgā krūtsgala berzēšanos pret apģērbu

Neietekmē mātes piena garšu un smaržu

Atšķirībā no vairākuma izplatīto pretsāpju krēmu Silver Cap neietekmē mātes piena garšu un smaržu.

imetamine_valus_1_