Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

Silver Cap - saplaisājušu krūšgalu ārstēšanai

44.8

Silver Cap - saplaisājušu krūšgalu ārstēšanai

€44,80
neviens

Tā ir medicīnas ierīce, kas paredzēta sieviešu krūtsgala aizsardzībai zīdīšanas laikā. Līdzeklis jauno māmiņu atbalstam, kas mazina sāpes zīdīšanas periodā, aizsargājot un veicinot krūtsgalu plaisu sadzīšanu.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU cap
Informācija par produktu

Ja vēlaties ierasties pēc preces, tad, lūdzu, iepriekš piezvaniet, lai vienotos par laiku: +372 57 870 702

Preces tiek piegādātas uz šādām valstīm: Igaunija, Latvija, Lietuva un Somija. Piegāde uz Igauniju parasti ilgst 1 - 2 darba dienas Piegāde uz Latviju, Lietuvu un Somiju parasti notiek 1 - 3 darba dienu laikā pārdošanas līgumā spēkātulota.

Jautājumi

Kas ir Silver Cap?

Silver Cap nodrošina ātru sāpju mazināšanu sāpošiem krūtsgaliem. Palīdz sadziedēt saplaisājušus krūtsgalus. Mazina sāpes. Sagatavo barošanai ar krūti


Kam tie ir paredzēti?

Hõbekaitsmed on mõeldud imetavatele emadele või peagi imetamist alustavatele naistele, kes soovivad oma rinnanibusid selleks eelnevalt ette valmistada. Hõbekaitsmed aitavad leevendada imetamisest tulenevaid vaevusi nagu nibude lõhed, tundlikkus, valulikkus, hõõrdumine jne. Seade on korduvkasutatav ning lihtsasti puhastatav.

 

No kā tie ir izgatavoti?

Silver Cap sastāv no 999 sudraba un nesatur metālu atlikumus, piemēram, niķeli.

 

Kāpēc sudraba uzliktnis ir tik īpašs?

Sudraba uzliktnis ir atkārtoti lietojams, nesatur ķimikālijas, neietekmē mātes piena garšu un smaržu, viegli mazgājams. Ražošana ir sertificēta un atbilst ES augstākajiem standartiem. Medicīniski apstiprināts krūtsgala aizsargs, ko var likt tieši uz vaļējām brūcēm.

 

Cik aizsargu ir iepakojumā?

Iepakojumā ir 2 aizsargi un somiņa to glabāšanai.

 

Kā  silver cap darbojas?

Silver Cap ir jāuzliek uz krūtsgala, un tas darbojas kā brūces fizisks vairogs pret ārējiem faktoriem un apģērba radītu berzi. Turklāt sudraba uzliktņi, pateicoties to īpašajai struktūrai ar iekšēju mikrovītni, garantē nevainojamu pielipšanu krūtsgalam, tādējādi saglabājot mitru mikroklimatu un zemu skābekļa saturu, kas paātrina sadzīšanu un brūču dzīšanu. Pateicoties uzliktņu sudraba pārklājumam, to virsma ir noturīga pret mikroorganismu vairošanos.

 

Kā lietot sudraba uzliktni?

Pēc barošanas ar krūti noberzējiet krūtsgalu ar krūts pienu un pēc tam uzlieciet krūtsgalam aizsargu. Aizsargi ir jāievieto starp krūti un krūšturi, uzliekot uz krūtsgala. Sudraba aizsargi ir viegli tīrāmi zem tekoša ūdens. Ja uz tiem ir piena atlikumi, nomazgājiet ar ziepēm un mīkstu drānu un noskalojiet zem tekoša ūdens. Aizsargi pirms lietošanas nav jāsterilizē, jo sudrabs pasargā ierīci no mikroorganismu uzbrukumiem. Ja vēlaties, uzliktņus var ievietot ūdens un vārāmās sodas šķīdumā (divas tējkarotes vārāmās sodas uz pusglāzi ūdens) uz 30 minūtēm turpmākai tīrīšanai un pēc tam nosusināt ar mīkstu drānu.

NB! Lai nodrošinātu optimālu Silver Cap efektu, pirms Silver Cap lietošanas neizmantojiet ne krēmus, ne eļļas.


Vai tie der jebkurām krūtīm?

Jā, tiem ir universāls izmērs un tie der jebkura izmēra krūtīm.


Vai krūtis ir jāmazgā pirms zīdīšanas un pēc aizsargu noņemšanas?

Nē. Atšķirībā no vairākuma izplatīto pretsāpju krēmu Silver Cap nemaina mātes piena garšu un smaržu.

 

Cik ilgi kalpo sudraba uzliktņi?

Sudraba uzliktņu efekts laika gaitā nemazinās, un tos var lietot daudzās grūtniecībās.

 

 

 

 

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Silver Cap - saplaisājušu krūšgalu ārstēšanai

OPTIMĀLA SAĶERE

Pateicoties Silver Cap® īpašajai iekšējai mikrovītnei, tas ir ērti un funkcionāli valkājams, jo pielīp krūtsgalam. Turklāt augstā pielipšanas pakāpe ir būtiska, lai veicinātu dzīšanas procesu un nodrošinātu krūtsgala izolēšanu no ārējiem faktoriem.

CIKATRIZĀCIJAS DARBĪBA

Silver Cap® rada mitru vidi ar zemu skābekļa saturu, kas ir noderīgi, lai stimulētu plaisu dzīšanu un sadzīšanas procesus.

999 ‰ SUDRABS

Silver Cap® var lietot arī uz bojātas ādas.

TAS MAZINA SĀPES

Pasargā no apģērba berzes, mazinot sāpju sajūtu.

VIEGLI TĪRĀMI

Vienkārši nomazgājiet ieliktnīšus zem tekoša ūdens.

imetamine_on_valus

Daudzām mātēm zīdīšana var kļūt par īstu izaicinājumu, ja to apgrūtina sāpes, infekcijas, plīsumi vai sāpīgi krūtsgali.

Šādā gadījumā viens no mātes un mazuļa kopā pavadītajiem var pārvērsties mātes spīdzināšanā. Nepareiza mazuļa pozīcija vai nepareiza tehnika bieži ir iemesls vairākumam šo problēmu. Arī krūšu pietūkums, mastīts, fiziski faktori vai anatomiskas īpatnības var izraisīt problēmas zīdīšanas laikā.

Sekas ir sāpīgi vai pat asiņojoši krūtsgali, kas sagādā milzīgas sāpes mātei un izraisa zīdīšanas priekšlaicīgu pārtraukšanu. Dažos gadījumos krūtsgala ievainojums var pat izraisīt infekciju.

Maigs un efektīvs veids brūču ārstēšanā un krūtsgalu sāpju mazināšanai ir Silver Cap 999 sudraba zīdīšanas uzliktņi. Tā kā Silver Cap satur gandrīz tikai tīru sudrabu, tas veicina un paātrina sadzīšanas procesu. Sudrabu bieži izmanto kā ārstniecības līdzekli ne tikai tāpēc, ka tas mazina sāpes, bet arī tādēļ, ka tam piemīt antibakteriāla iedarbība, tāpēc Silver Cap ir efektīvs, dabīgs un neķīmisks līdzeklis sāpošu krūtsgalu ārstēšanai zīdīšanas laikā.

Ārstēšana bez medikamentiem un ķimikālijām

Lietojot Silver Cap, jūs aktīvi novēršat mazulim iespējamo medikamentu vai citu kaitīgu ķīmisku vielu uzņemšanu.

99,9 % tīrība

Silver Cap sastāv no 999 sudraba un nesatur metālu atlikumus, piemēram, niķeli.

Novērš ādas kairinājumu

Silver Cap ir viegli un ērti valkājami. Vienkārši nēsājot starp krūšturi un krūtsgalu, tie novērš sāpīgā krūtsgala beršanos pret apģērbu

Neietekmē mātes piena garšu un smaržu

Atšķirībā no vairākuma izplatīto pretsāpju krēmu Silver Cap nemaina mātes piena garšu un smaržu.