Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

Lola & Lykke Core Restore pēcdzemdību vedera josta

89

Lola & Lykke Core Restore pēcdzemdību vedera josta

Samazināt līdz €89,00
neviens

Mūsu pēcdzemdību vēdera josta ar novatorisku dubultās kompresijas tehnoloģiju nodrošina tik ļoti nepieciešamo atbalstu novājinātiem, nestabiliem pamata muskuļiem pēc dzemdībām. Josta piedāvā ērtu divslāņu atbalstu pamata muskuļiem, gurniem un mugurai pēc grūtniecības, atvieglojot muguras sāpes un uzlabojot stāju. Josta palīdz saudzīgi izlīdzināt vēdera muskuļus, samazinot “māmiņas vēdera” redzamību. Saudzīga kompresija paātrina šķidrumu izvadīšanu no organisma un paātrina atkopšanos pēc grūtniecības un dzemdībām.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU SBand
Informācija par produktu

Ja vēlaties ierasties pēc preces, tad, lūdzu, iepriekš piezvaniet, lai vienotos par laiku: +372 57 870 702

Preces tiek piegādātas uz šādām valstīm: Igaunija, Latvija, Lietuva un Somija. Piegāde uz Igauniju parasti ilgst 1 - 2 darba dienas Piegāde uz Latviju, Lietuvu un Somiju parasti notiek 1 - 3 darba dienu laikā pārdošanas līgumā spēkātulota.

Instrukcija

MATERIĀLA SASTĀVS
Apvalks: 95 % bambuss, 5 % spandekss Iekšpuse: 40 % poliesters, 40 % neilons, 20 % neoprēns Pastiprināts muguras atbalsts ar divām vertikālām ribām (PP)

NORĀDĪJUMI PAR KOPŠANU
Ieteicamā metode: atbalsta jostu izvēdiniet un noslaukiet no tās virsmas traipus ar mitru drānu.
Ja nepieciešams: saudzīgi izmazgājiet ar rokām aukstā ūdenī. Nemērcējiet. Žāvēšanai novietojiet izklātu.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Lola & Lykke Core Restore pēcdzemdību vedera josta

Nesatur lateksu, elpojoša, hipoalerģiska

Atbalsta grūtniecības hormonu novājinātos pamata muskuļus, iegurni un saites

Regulējama dubultās kompresijas sistēma optimālam komfortam

Piemērota atkopšanās periodam gan pēc vaginālām dzemdībām, gan pēc ķeizargrieziena

Samazina gūžas un muguras sāpes, palīdzot uzturēt labu stāju ikdienas aktivitāšu laikā

KĀ TAS DARBOJAS?

Pēcdzemdību josta atbalsta grūtniecības un dzemdību laikā novājināto iegurni un saites. Pēc dzemdībām mērķtiecīga kompresija palīdz veicināt efektīvāku atveseļošanos un labāku stāju.


MEDICĪNAS LĪMENIS

Pierādīts atbalsts sliktas stājas efektīvai uzlabošanai, kā arī ātrākai un nesāpīgākai atlabšanai.

kidsmed_bandaa_

Atbalsta jostai ir pieejami 4 dažādi izmēri: S, M, L, XL

rasedusj_rgne

FIZIOTERAPEITU IETEIKTA

Lola&Lykke pēcdzemdību atbalsta josta ir izstrādāta sadarbībā ar Somijas maternitātes fizioterapeitiem. Ergonomiskais dizains apvienojumā ar mūsu unikālo dubultās kompresijas tehnoloģiju sniedz māmiņām vislabāko iespējamo atbalstu pēc grūtniecības.

Core Restore atbalsta jostai ir divi regulējami stiprinājuma ielaidumi, kas ļauj tai ērti un nevainojami piegult vēdera zonā. Divi atsevišķi, pilnībā pielāgojami augšējie un apakšējie kompresijas ielaidumi ļauj noregulēt jostu katram lietotājam atbilstošā pievilkuma un kompresijas līmenī. Atbalsta josta visu ikdienas darbību un fizisko aktivitāšu laikā ir droša un ērti lietojama.

Augstas kvalitātes tehniskais materiāls, kas izstrādāts vēdera aptinumam pēc dzemdībām, nesatur lateksu un nav alerģisks

Atsevišķi austās kompresijas joslas nodrošina gaisa plūsmu un rada elpojošu, nekairinošu sajūtu

Jostai ir unikāla, īpaši mīksta iekšpuse, lai maigā āda pēc dzemdībām justos ērti.

Pateicoties elastībai un dubultajai stiprinājuma sistēmai, josta lieliski pieguļ vēdera zonai, pielāgojoties ķermeņa parastajām kustībām

bandaa_

PIEMĒROTA PĒC ĶEIZARGRIEZIENA

Atbalsta jostu var nēsāt uzreiz pēc ķeizargrieziena, un tā ir īpaši paredzēta lietošanai pēc operācijas. Pēcdzemdību jostas var izmantot, lai paātrinātu atveseļošanās procesu pēc vēdera operācijas, piemēram, ķeizargrieziena.

Core Restore josta palīdz atbalstīt ķirurģisku griezumu, saturēt kopā vēdera muskuļus un palielināt asinsriti operācijas vietā, lai veicinātu dzīšanu un mazinātu pietūkumu. Josta vienmēr jānovieto virs griezuma un jāvalkā pieguļoša, bet ne pārāk cieša, lai jūs varētu ērti elpot.

Ja jums ir bijis ķeizargrieziens, lūdzu, nodrošiniet, lai josta ir novietota virs ķirurģijas vietas un neberzē brūci. Ja rodas šaubas vai uz jūsu pēcdzemdību veselību attiecas īpaši nosacījumi, lūdzu, vispirms konsultējieties ar savu ārstu.parim_bandaa_p_rast_s_nnitust_2
parim_bandaa_p_rast_s_nnitust

LAI IEGŪTU OPTIMĀLUS REZULTĀTUS, NĒSĀJIET TŪLĪT PĒC DZEMDĪBĀM

Core Restore atbalsta jostas lietošanu var sākt uzreiz pēc parastajām dzemdībām vai ķeizargrieziena. Atbalsta jostu ieteicams lietot regulāri vismaz 6–12 nedēļas uzreiz pēc dzemdībām, bet ja vēlaties, varat valkāt arī ilgāk.

278867814_954346555240123_8605507716622742747_n

GODALGOTA ATBALSTA JOSTA

Made for Mums Awards 2020 sudraba balvas ieguvēja kā labākais veselības produkts grūtniecēm