Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Nosiboo mini soma

15.5

Nosiboo mini soma

15,50 €
Pazīstama sajūta, kad mazuļa knupis noslēpies somas apakšā un jāiztukšo soma, lai to atrastu? Nosiboo atradis risinājumu - Nosiboo Mini soma! Ideāla izmēra soma ar rāvējslēdzēju. Viegli atrast visu nepieciešamo - gan tad, ja dodaties laukā, gan arī tādā gadījumā, ja somā ir iekārtota neliela aptieciņa.
Izmērs: 16x10x6cm
- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU 1013
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Nosiboo mini soma

"Man vienmēr paticis, ka autiņbiksīšu somā visam ir sava vieta. Kad ieraudzīju, ka Nosibool laidis tirgū jauku mini somiņu, uzreiz sapratu, ka tā ir ideāli piemērota man. Tajā glabāju, piemēram, Nosiboo ECO un jūras ūdens ampulas. Ir labi vienmēr to paņemt līdzi, kad izeju no mājām!"

v_ike_beebitarvete_kott

Nosiboo ECO aspirators atradis mājvietu

Nosiboo pirmsākumos ECO manuālo aspiratoru pārdeva plastmasas kastītē, bet vēlāk to nomainīja uz videi draudzīgāku iepakojumu. Vairākas māmiņas jautāja, kā turpmāk uzglabāt ierīci, jo tā pieder higiēnas produktu grupai. Mini soma ir ideāls risinājums! Tā ir vairākkārt lietojama soma ar rāvējslēdzēju.

Ne tikai ECO manuālā aspiratora uzglabāšanai

Mini somiņa ir lieliski piemērota, piemēram, pirmās palīdzības aptieciņas izveidei bērniem. Plāksteri, dezinfekcijas līdzeklis, pārsiešanas rullītis, šķēres, maska u. c. ietilpst lieliski. Ja nepieciešams, mazo Nosiboo somu var ielikt ratiņos vai paslēpt lielākā somā. Der visur!

unnamed_2_