Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Stāsts par diviem 22 gadus veciem jauniešiem

Stāsts par diviem 22 gadus veciem jauniešiem, kuri pēc pirmā bērna piedzimšanas atklāja, ka tirgū trūkst produkta, kas viņiem ļoti nepieciešams. No vēlmes dalīties ar produktu arī ar igauņu jaunajiem vecākiem tika izveidots uzņēmums, kas 2022. gadā ieguva Gaselli titulu.... („Gazelli Kongress“ ir atzinības un iedvesmas pasākums strauji augošu uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem, no kuru spējām un darba ir atkarīga Igaunijas ekonomika.)

Sāksim no paša sākuma. Mēs nokļuvām līdz Nosiboo personīgas vajadzības dēļ. Pēc pirmā bērna piedzimšanas drīz vien bija jāsaskaras ar vienu no biežākajām mazo bērnu kaitēm - iesnām. Izmēģinājām Igaunijā atrastos aspiratorus, bet neviens no tiem nedeva vēlamo rezultātu. Mēs redzējām, ka mūsu mazajam mazulim ir grūti elpot caur degunu, ēst, viņš nevar aizmigt un bērns ir noguris. Sākām meklēt iespējas ārzemēs, kā atvieglot bērna situāciju. Ārzemju tirgū atradām interesantu, citviet pasaulē daudz slavētu, bet mums nezināmu produktu un nolēmām to izmēģināt. Ikviens, kurš ir izmēģinājis Nosiboo deguna aspiratoru, zina, ka tam nav līdzvērtīga. Uzreiz sapratām, ka par šo produktu ir jādzird arī citiem vecākiem. Pēc ilgām sarunām un sevis pierādīšanas ieguvām pārstāvniecības tiesības Baltijā un Somijā. Ar vairāku gadu intensīvu darbu mēs uzskatām, ka ar Nosiboo esam nonākuši līdz daudzu vecāku sirdīm.

Mūsu produktu klāstā esošais Lola&Lykke krūts piena pumpis šobrīd ir uzlecoša zvaigzne tirgū. Krūts piena pumpis, kas katru gadu ir ieguvis vairākas balvas. Jau trešo gadu pēc kārtas izvēlēts par labāko krūts piena pumpi. Arī jaunākais produkts mūsu klāstā - Kidsmed inhalators MeshPlus tika intensīvi lietots gadu pirms nonākšanas pārdošanā, lai pārliecinātos par tā piemērotību. Ceram, ka ar to būs apmierināti arī mūsu klienti.

Laika gaitā esam uzņēmuši virzienu, lai attīstītu Kidsmed zīmolu un piedāvātu tikai kvalitatīvus produktus bērnu veselībai. Katru produktu, kas nonāk mūsu atlasē, ir iepriekš testējuši un pārliecinājušies par tā piemērotību. Mūsu mērķis ir ne tikai piedāvāt bērniem paredzētus veselības produktus, bet arī atrast labākos.