Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Krūts piena pumpja piltuve

8

Krūts piena pumpja piltuve

As low as 8,00 €

"Lola & Lykke piltuve ir mīksta, ērta, turklāt ir prieks paziņot, ka to klāsts ir papildināts ar dažādiem izmēriem, jo visas krūtis jau nav vienādas kā dvīņu māsas. Piena pumpi ir patīkami izmantot, jo tas ir gan funkcionāls, gan glīts, un to pašu var teikt par piltuvi!”

Lola & Lykke piltuves ir izgatavotas no mīksta silikona, tāpēc tās ir lietotājai ērtas un neberž.

- +
Pieejamība:Noliktavā
Tikai %1 palikuši
SKU LEHTER
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Krūts piena pumpja piltuve

Lehtri_suuruse_valimine-LV

"Lola & Lykke piltuve ir mīksta, ērta, turklāt ir prieks paziņot, ka to klāsts ir papildināts ar dažādiem izmēriem, jo visas krūtis jau nav vienādas kā dvīņu māsas. Piena pumpi ir patīkami izmantot, jo tas ir gan funkcionāls, gan glīts, un to pašu var teikt par piltuvi!” - Anna

Pieejami trīs dažādi izmēri. Pirms pirkuma veikšanas iesakām atrast piemērotu izmēru saskaņā ar mērījumu tabulām. Pareiza izmēra piltuve nodrošina ērtu lietošanu!

Lai izvēlētos piltuves izmēru, jāvadās pēc krūtsgala diametra.

Ja krūtsgala diametrs ir mazāks par 17mm, ieteicams izmantot 21 mm piltuvi.
Ja krūtsgala diametrs ir mazāks par 20mm, ieteicams izmantot 24 mm piltuvi. (Šī piltuve ir arī tā, kas jau nāk līdzi Lola&Lykke piena pumpim)
Ja krūtsgala diametrs ir mazāks par 25mm, ieteicams izmantot 27 mm piltuvi.
kidsmed_rinnapump_lola_lykke_1_1

Lola & Lykke viedā krūts piena sūkņa piltuve ir īpaša!

Dažreiz mātes saka, ka sūknis nedarbojas vai rada nepatīkamas sajūtas, tāpēc to neizmanto. Ļoti daudzos gadījumos ir izvēlēta nepareiza izmēra piltuve. Piltuvei ir ļoti liela nozīme, lai atslaukšana būtu ērta, veiksmīga un nesāpīga. Atslaukšana var būt pietiekami sarežģīta pati par sevi, bet nepiemērotas piltuves izmantošana var ietekmēt atslauktā piena daudzumu. Jāatceras, ka atslaukšanas un zīdīšanas laikā piltuves izmērs var mainīties, tāpēc ir labi laiku pa laikam pārbaudīt, vai joprojām izmantojat pareizo izmēru. Var izrādīties, ka jūsu krūtīm nepieciešamas dažādas piltuves. Atcerieties, ka atslaukšanai nekad nav jābūt sāpīgai!

Rinnapumba_lehter_kidsmed