Laipni lūdzam mūsu veikalā

Mans grozs

Pirkumu grozs

Kidsmed Junior multivitamīni

12.9

Kidsmed Junior multivitamīni

€12,90
neviens

Kidsmed multivitamīni uztura bagātinātājs perorāla aerosola veidā.Tas satur bērniem īpaši pielāgotu vitamīnu kombināciju. Produkts satur D vitamīnu, kas nepieciešams normālai bērnu kaulu augšanai un attīstībai. Tas satur arī vitamīnus C, B6, B12 un folātus, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Apelsīnu garša. Saldināts ar ksilītu, kas dabiski sastopams dažādos augļos. Iekšķīga lietošana padara aerosolu vieglāk lietojamu, kā arī nodrošina labāku uzsūkšanos mutē.

Ar lielisku uzsūkšanos. Palīdz uzturēt kaulus un zobus veselīgus. Stiprina imūnsistēmu. Atbalsta nervu sistēmas darbību.

Piemērots no trīs gadu vecuma!

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU Multi
Informācija par produktu

Ja vēlaties ierasties pēc preces, tad, lūdzu, iepriekš piezvaniet, lai vienotos par laiku: +372 57 870 702

Preces tiek piegādātas uz šādām valstīm: Igaunija, Latvija, Lietuva un Somija. Piegāde uz Igauniju parasti ilgst 1 - 2 darba dienas Piegāde uz Latviju, Lietuvu un Somiju parasti notiek 1 - 3 darba dienu laikā pārdošanas līgumā spēkātulota.

Instrukcija

Bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem var aerosolu izsmidzināt mutē 2 reizes dienā. Bērni, kas vecāki par 7 gadiem, var aerosolu izsmidzināt mutē 4 reizes dienā. Pēc katras lietošanas reizes notīriet smidzināšanas galviņu.

Sastāvs: ūdens, biezinātāji: ksilīts (30%) un ksantāna sveķi, koncentrēta apelsīnu sula (8%), C vitamīns (nātrija L askorbāts), D vitamīns (holekalciferols), apelsīnu garša, E vitamīns (DL-alfa-tokoferilacetāts). ), niacīns (nikotīnamīds), pantotēnskābe (kalcija D-pantotenāts), A vitamīns (retinilacetāts), tiamīns (tiamīna mononitrāts), vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds), konservants: kālija sorbāts, riboflavīns (nātrija riboflavīna 5′-fosfāts), folijskābe (pteroilmonoglutamīnskābe), biotīns (D-biotīns), B12 vitamīns (metilkobalamīns).

Uzglabāt sausā un tumšā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz 25°C. Pēc atvēršanas izlietot 3 mēnešu laikā. Sargāt no bērniem.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Kidsmed Junior multivitamīni

LIELISKA UZSŪKŠANĀS

Iekšķīga lietošana padara aerosolu vieglāk lietojamu, kā arī nodrošina labāku uzsūkšanos mutē.

BĒRNU AKCEPTĒTS

Apelsīnu garša. Saldināts ar ksilītu, kas dabiski sastopams dažādos augļos.

DABĪGS

Dabīgs, vegāns

STIPRINA AIZSARDZĪBU

  Satur visu nepieciešamo vitamīnu optimālo devu: D, C, B6, B12 un folātus

  KAULU UN VESELĪBAS STIPRINĀŠANAI

  Kidsmed Junior multivitamīni palīdz uzturēt kaulus un zobus veselīgus.

  vitamiin_lastele

  Ko satur Kidsmed multivitamīni?

  D VITAMĪNS

  Palīdz uzturēt normālu kalcija un fosfora absorbciju/uzsūkšanos, kalcija līmeni asinīs, kaulu un zobu veselību, muskuļu darbību un imūno funkciju.

  C VITAMĪNS

  Nepieciešams imūnsistēmas veselīgai darbībai un attīstībai. Palīdz uzturēt veselīgu ādu, kaulus un asinsvadus.

  B VITAMĪNS

  B vitamīni ir svarīgs atbalsts bērna enerģijas vajadzībām. Tie atbalsta vielmaiņas funkciju un neiroloģisko attīstību, kā arī veicina veselīgas ādas un acu attīstību.

  multivitamiin_lastele

  Kas jāievēro, izvēloties vitamīnu?

  Izvēlieties vitamīnu, kas ir īpaši ražots bērniem, un pārliecinieties, vai tas nesatur milzu devas, kas pārsniedz bērnu ikdienas uztura vajadzības.