Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Kidsmed fizioloģiskais šķīdums

5.4

Kidsmed fizioloģiskais šķīdums

5,40 €

Kidsmed fizioloģiskais sāls šķīdums paredzēts deguna un acu tīrīšanai; ausu skalošanai; brūču tīrīšanai un inhalācijām. Lieliski sader ar mūsu produktiem - Nosiboo deguna aspiratoru un Kidsmed MeshPlus inhalatoru.

Sastāvs: nātrija hlorīds, attīrīts ūdens. Nesatur konservantus.

Iepakojumā Kastītē 20 x 5 ml vienreizējas devas.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU nacl
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Kidsmed fizioloģiskais šķīdums

 

 

Kam paredzēts Kidsmed fizioloģiskais šķīdums?

DEGUNA HIGIĒNAI

iepilinot vai tīrot (skalojot) sausu vai aizliktu degunu.

INHALĀCIJĀM

lietošanai dažāda veida inhalatoros.

AUSU HIGIĒNAI

pēc virsmaktīvās vielas lietošanas ausu skalošanai.

ACU HIGIĒNAI

iepilinot, tīrot vai skalojot aci.

 

 

BŪČU TĪRĪŠANAI

brūces skalošanai.

 

 

Kā lietot Kidsmed fizioloģisko šķīdumu?

Inhalācijām

Kidsmed fizioloģiskais šķīdums ir piemērots inhalācijām un atbilst 2a klases medicīnas ierīču prasībām. Fizioloģisko šķīdumu var izmantot kompresora inhalatoros, inhalatoros, kuru pamatā ir sieta tehnoloģija, piemēram, Kidsmed MeshPlus. Arī lielākajā daļā ultraskaņas inhalatoru. Pirms lietošanas ievērojiet inhalējamā produkta lietošanas instrukcijas. Piemērots lietošanai kopā ar zālēm, piemēram, Ventolin.

Ja Jums ir paaugstināta elpceļu jutība vai ja ir nopietnas elpceļu vai sirds un asinsvadu slimības, iepriekš konsultējieties ar ārstu.

DSC_6287

 

Uzmanību!

Neizmantojiet fizioloģiskā šķīduma ampulu, kas ir atvērta vai bojāta, jo pastāv produkta strauja bakteriālā piesārņojuma risks.

Tā kā šķīdums nesatur konservantus, produkta atkārtotas izmantošanas gadījumā var rasties piesārņota šķīduma ievadīšanas risks.


Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz vienreizējās devas.

Deguna higiēnai

Ļoti sausa deguna gadījumā fizioloģiskais šķīdums palīdz mitrināt deguna gļotādu.

Ja aizlikts deguns, iepiliniet dažus pilienus šķīduma abās nāsīs. Noslaukiet lieko šķidrumu. Pēc tam uzgaidiet dažas minūtes un iztīriet abas nāsis ar Nosiboo deguna aspiratoru.

 

KaroliinaKoovit

Ausu higiēnai

Pareizai kopšanai izmantojiet fizioloģiskā šķīduma ampulas pēc virsmaktīvās vielas lietošanas, lai noņemtu izšķīdušo ausu sēru un izskalotu ārējo auss kanālu. Vienu vienreizējās devas ampulu var lietot abām ausīm. Noslaukiet lieko šķidrumu.

Acu higiēnai

Iepiliniet dažus pilienus šķīduma abās acīs. Pārliecinieties, ka ampulas gals nepieskaras acs virsmai. Noslaukiet lieko šķidrumu ar sterilu marli. Uzgaidiet 15 minūtes, pirms lietot citu acu kopšanas līdzekli.

Brūču tīrīšanai

Izskalojiet brūci ar visu ampulā esošo šķīdumu. Noslaukiet lieko šķidrumu tikai no veselās ādas. Nepieskarieties brūces virsmai ar ampulas galu.