Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Inhalators Kidsmed MeshPlus

89

Inhalators Kidsmed MeshPlus

89,00 €

Inhalators paredzēts augšējo elpceļu slimību (klepus, iesnas, kakla sāpes), bronhiālās astmas, hronisku slimību un vīrusu slimību ārstēšanai un profilaksei gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pateicoties īpaši smalkajām tvaika daļiņām, to var izmantot arī zāļu ievadīšanai. Par inhalatora iegādi varētu sākt domāt jau tad, kad bērns piedzims.


Komplektā: zāļu trauks, ierīce, inhalācijas maska – bērnu un pieaugušo, USB kabelis, baterijas, uzglabāšanas soma.

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU INHA01
Informācija par piegādi
Informācija par produktu

Vai inhalators ir kluss?

Inhalators ir gandrīz kluss. Lietojot inhalatoru, var dzirdēt klusu šņākoņu, ko izraisa šķidruma izsmidzināšana.

Kā tīrīt inhalatoru?

Inhalators jātīra pēc katras lietošanas reizes. Vispirms izlejiet šķidrumu no zāļu trauka un ielejiet tīru ūdeni (vēlams ūdeni no pudeles). Iedarbiniet ierīci un turiet pogu 8 sekundes, līdz zilā gaisma kļūst spožāka un mirdz vienmērīgi. Tas ir tīrīšanas režīms. Ļaujiet ierīcei darboties tīrīšanas režīmā apmēram 30 sekundes. Pēc tam noņemiet zāļu trauku un masku. Nomazgājiet ar tīru ūdeni un ļaujiet nožūt gaisā.

Kas jāņem vērā, lietojot fizioloģisko šķīdumu?

NaCl, tā sauktais fizioloģiskais šķīdums, jāielej zāļu traukā, lai iegūtu tvaiku. Maksimums 8 ml. Inhalatorā noteikti nevajadzētu lietot aptiekās nopērkamos skalošanas līdzekļus, kas bieži vien ir 500ml un 1000ml pudelēs. Tie nav piemēroti tvaika radīšanai! Uz iepakojuma jābūt rakstītam, ka tas ir piemērots tvaika radīšanai/inhalācijai. Fizioloģiskais šķīdums nesatur konservantus, tāpēc bojāšanās risks ir ļoti augsts, un šķīdums lielajās pudelēs nav paredzēts inhalācijām. Arī lietojot ampulas, atlikušais šķīdums ir jāizmet. To nedrīkst izmantot turpmākai tvaika radīšanai.

Instrukcija
Vērtējums 2

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Inhalators Kidsmed MeshPlus

Attiecībā uz zīdaiņiem jāņem vērā, ka zāles nevar lietot, ja viņi saslimst. Bērniem līdz divu gadu vecumam saaukstēšanās un klepus ārstēšana ir apgrūtināta, jo viņi lielākoties nedrīkst lietot medikamentus. Inhalācijas ir viena no retajām metodēm, kas palīdz bērnam ātrāk atveseļoties.

Ar inhalatora palīdzību mazam bērnam var likt elpot caur degunu akūtas saaukstēšanās gadījumā, kā arī nomierināt kaklu un bronhus klepus gadījumā. Tas viss ir nepieciešams, lai bērns naktī varētu vieglāk elpot un tajā pašā laikā veseļoties.

IZMANTO ZĀLES

Pateicoties īpaši smalkajām tvaika daļiņām, iespējams lietot arī ārsta izrakstītos medikamentus laringīta, bronhīta, klepus un citu elpceļu slimību ārstēšanai.

ĒRTA MASKA

Komplektā ir 2 inhalatora maskas. Viena bērniem un otra pieaugušajiem. Abām maskām ir mīksta maliņa, kas padara lietošanu īpaši ērtu.

STABILS UN KVALITATĪVS TVAIKS

Kidsmed MeshPlus inhalators rada MMAD 3 μm lielu daļiņu, kas nozīmē, ka 70% daļiņu ir mazākas par 3 μm. 1 minūtes laikā izsmidzina 0,2 ml šķīduma.

KLUSS UN BEZVADU

Inhalators ir ideāli piemērots lietošanai arī naktī, jo darbojas gandrīz bez skaņas.

PIEMĒROTS LIETOŠANAI GUĻUS

Inhalatoru var lietot arī guļus stāvoklī. Šķīdums atrodas noslēgtā traukā, un ierīci var izmantot jebkurā pozīcijā.

VIEGLS, MAZS, PĀRNĒSĀJAMS

Ierīce ir viegla (apmēram 98g bez baterijām) un maza izmēra, kas padara to viegli pārnēsājamu, un to ir ērti lietot gan mājās, gan, piemēram, ceļojot. Inhalatoram komplektā līdzi nāk augstas kvalitātes uzglabāšanas un transportēšanas somiņa.

Kas ir inhalators un kādam nolūkam to lieto?

Nepieciešamība pēc inhalatora rodas, kad kādam ģimenē ir saaukstēšanās, klepus, laringīts, pneimonija, bronhīts vai pat deguna blakusdobumu iekaisums. Inhalators piemērots arī alerģiskiem cilvēkiem.

Inhalators īpaši nepieciešams ir ģimenēs ar maziem bērniem - proti, mazi bērni 6-10 reizes gadā saslimst ar augšējo elpceļu saslimšanām.

Inhalatorā ūdens tvaika vai ūdens tvaika un zāļu daļiņas kopā tiek padarītas ļoti mazas, tāpēc tās nonāk dziļi elpceļos. Vēsais tvaiks nonāk elpceļos, tur esošais sekrēts sašķidrinās un ir vieglāk izklepojams vai izšņaucams. Inhalators ienes vairāk mitruma uz gļotādas, tādēļ mazinās pietūkums vai tūska elpceļos, mazinās kairinājums un uzlabojas pašsajūta.

Ko izmantot inhalatorā?

Vīrusa izraisīta klepus/saaukstēšanās gadījumā inhalatorā visbiežāk tiek izmantots nātrija hlorīda šķīdums (NaCl, 0,9%, t.s. fizioloģiskais šķīdums, CE0459), kura tvaiks mazina simptomus un uzlabo pašsajūtu, mazinot gļotādas pietūkumu un mitrinot elpceļus.

IEVĒRO! Inhalatorā neizmantot aptiekās nopērkamos lielos (500ml, 1000ml) NaCl 0,9% šķīdumus. Tie ir skalošanas līdzekļi, kas nav paredzēti inhalācijām! Ierīcē izmantojiet tikai NaCl, kam ir norāde, ka tas ir piemērots inhalācijām/tvaika radīšanai.

lapsel_k_ha_1

Vai inhalatoru var lietot, kad bērns guļ vai ir guļus stāvoklī?

Daudzi bērni nevar pietiekami ilgi nosēdēt uz vietas, un tad viena no iespējām ir guļot radīt tvaiku.

Kidsmed MeshPlus inhalatoru var lietot guļus stāvoklī, kas padara ierīces lietošanu ērtu pat guļošam bērnam. Pagrieziet bērnu uz sāniem un nolieciet inhalatoru viņa priekšā vai turiet masku uz bērna sejas. Pateicoties maskas maigajām malām, tā ir ērta uz sejas. Tā kā inhalators ir kluss un bezvadu, bērnam pēc tā lietošanas nevajadzētu pamosties. Neatstājiet bērnu vienu ar inhalatoru – īpaši zīdaini!

kidsmedi_inhalaator_meshplus
meshplus_inhalaator

INHALATORA KOPŠANA

Inhalators jātīra pēc katras lietošanas reizes!

Izmetiet ierīcē palikušos medikamentus un ielejiet tīru ūdeni (ja iespējams, ūdeni no pudeles) zāļu traukā.
Ieslēdziet inhalatoru un turiet nospiestu on/off pogu 8 sekundes, līdz zilā gaisma kļūst spožāka un vienmērīgi mirdz. Tas norāda, ka ir sācies tīrīšanas režīms. Ļaujiet ierīcei darboties tīrīšanas režīmā 30 sekundes.
Noņemiet no ierīces inhalācijas masku un zāļu trauku. Izmetiet ierīcē atlikušo šķīdumu. Nomazgājiet inhalācijas masku un zāļu trauku ūdenī. Nepieskarieties tieši metāla sietam. Pretējā gadījumā metāla siets var tikt bojāts un to vairs nevarēs izmantot. Pēc mazgāšanas ļaujiet daļām nožūt.

Nekad neatstājiet zāles inhalatorā! Nelietojiet destilētu ūdeni!

kidsmedi_inhalaator_meshplus_kidsmed

Inhalators ir ne tikai bērniem

Daži pieaugušie bieži cieš no bronhīta, deguna blakusdobumu infekcijas, astmas vai hroniskas obstruktīvas plaušu slimības. Inhalators labi palīdz arī pieaugušajiem, kā klepus un saaukstēšanās, tā arī bronhīta vai citu elpceļu slimību gadījumā. Kidsmed MeshPlus somiņā varat atrast arī īpašu masku pieaugušajiem.

 

Inhalators palīdz arī alerģijas slimniekiem

Bieži vien nav iespējams tikt galā ar alerģiju bez recepšu vai bezrecepšu medikamentiem, taču inhalators var uzlabot pašsajūtu pat tad, ja ir alerģija. Mazinās gļotādu pietūkums un ir vieglāk izklepot vai izšņaukt alergēnu pilno sekrētu. Tas attiecas gan uz bērniem, gan pieaugušajiem.

Ko norāda daļiņu (MMAD) izmērs?

Daļiņu izmērs MMAD norāda, kāda izmēra daļiņas rada inhalators. Atkarībā no daļiņu lieluma ir atkarīgs tas, cik dziļi ieelpotie tvaiki sasniedz elpceļus. Lai gan parasti tiek uzskatīts, ka, jo mazākas daļiņas, jo labāk, patiesībā tas tā nav. Pārāk mazas daļiņas izlido atpakaļ, kad elpojat, un tās nav noderīgas. Taču pārāk lielas daļiņas nesasniedz elpošanas sistēmas apakšējās daļas. Pētot šo tēmu no dažādiem speciālistiem un pētniekiem, guvu atbildi, ka sieta inhalatora gadījumā daļiņu izmērs MMAD varētu būt 2 - 4 μm robežās. Apskatot MMAD numuru, noteikti vajadzētu pievērst uzmanību tam, kas atrodas aiz šiem cipariem. Bieži vien dažādi ražotāji šo skaitli ir norādījuši atšķirīgi. Visi sieta inhalatori ražo dažādu izmēru daļiņas. No ļoti mazas līdz ļoti lielai. Līdz ar to ir daudz iespēju, kuru numuru atzīmēt uz iepakojuma. Ir ražotāji, kas uz iepakojuma norāda vēlamāko MMAD numuru. Tomēr tas nenozīmē, ka visas daļiņas ir vienāda izmēra. Tāpēc šī pieeja ir nedaudz maldinoša. Salīdzinot inhalatorus pēc MMAD izmēra, noteikti no pārdevēja jānoskaidro, cik % daļiņu ir uz iepakojuma marķētā MMAD izmēra. Piemēram, Kidsmed MeshPlus inhalatora MMAD ir 3 μm, kas nozīmē, ka 70% daļiņu ir mazākas par 3 μm.