Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

Kidsmed gēla spilventiņi krūtīm 2in1

15

Kidsmed gēla spilventiņi krūtīm 2in1

15,00 €

Barošana ar krūti ir kā dāvana tavam mazulim. Tomēr, lai gan tā ir tik dabiska darbība, zīdīšana dažkārt var radīt problēmas. 2in1 gēla spilventiņi krūtīm sniedz jūtamu atvieglojumu krūšu kompreses veidā. 2in1 gēla spilventiņi krūtīm ir atkārtoti lietojami, nesatur BPA un lateksu + tos var izmantot gan karstus, gan aukstus, lai atvieglotu dažādas problēmas, kas rodas zīdīšanas laikā.

Komplektā: 2 x 2in1 gēla spilventiņš krūtīm, 2 x mīksts futrālis

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU RINNAKOMP
Informācija par piegādi

Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.

Instrukcija

Tikai ārējai lietošanai – nelietojiet citiem mērķiem, kā vien iepriekš aprakstīts

Tīriet ar ziepēm, mazgāšanas želeju vai Kidsmed virsmu dezinfekcijas līdzekli

Nelietot bērniem un neļaut bērniem košļāt vai spēlēties ar krūšu kompresēm

BRĪDINĀJUMS: Nesildiet 2in1 gēla spilventiņu uz krūtīm ilgāk par norādīto laiku. Pirms lietošanas vienmēr pārbaudiet krūšu kompreses temperatūru. Pārkaršana vai ilgstoša lietošana var radīt traumas. Nelietot uz jutīgas ādas vai vaļējām brūcēm. Drīkst lietot tikai pieaugušo uzraudzībā. Neduriet kompresē caurumus un nenorijiet krūšu kompreses saturu.

Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: Kidsmed gēla spilventiņi krūtīm 2in1

Zīdīšanas problēmas (piena sastrēgumi, mastīts, sāpīgas un pietūkušas krūtis) var novērst dažādos veidos. Krūšu sasildīšana palīdz stimulēt piena veidošanos; aukstums nomierina jutīgās krūtis un mazina diskomfortu, ko izraisa piena sastrēgums. Kidsmed 2in1 gēla spilventiņi krūtīm ir piemēroti lietošanai abos gadījumos. Mīkstā un elastīgā krūšu komprese, kas pildīta ar gēla pērlēm, ir ideāli pieskaņota jūsu krūtīm, un mīkstais auduma pārvalks nodrošina vēl lielāku komfortu.


Siltuma terapija

Izmantojiet 2in1 gēla spilventiņus kā siltu kompresi uz krūtīm, lai atvieglotu nosprostotos piena kanālus un mastītu, kā arī pietūkuma gadījumā tieši pirms barošanas, lai palīdzētu pienam plūst. Labi izmantot arī pirms piena atslaukšanas vai atslaukšanas laikā, lai paātrinātu procesu.

 

Siltuma terapijai: karsējiet krūšu kompresi mikroviļņu krāsnī 30 sekundes līdz 1 minūti.

Aukstuma terapija

Izmantojiet 2in1 gēla spilventiņus kā aukstu kompresi uz krūtīm, lai mazinātu sāpes un pietūkumu piena sastrēguma vai mastīta gadījumā. Lai gēla spilventiņi noturētos savā vietā, tos var ievietot krūšturī.

Kidsmed gēla spilventiņi lieliski der kopā ar Lola&Lykke krūts piena pumpi!

Lietošanai ar krūts pumpi: uzsildiet krūšu kompreses saskaņā ar siltuma terapijas instrukcijām un atslaukšanas laikā aplieciet tās ap krūts pumpja piltuvi (ārpusē). Lieliski piemērots lietošanai ar Lola & Lykke viedo krūts pumpi ar elastīgu un plānu piltuvi, caur kuru plūst siltumam.

piima_voolu_kiirendamine
kompress_valutavatele_rindadele
piima_voolu_kiirendamine_kidsmed

Atsauksme:

Ar pirmo bērnu es jau slimnīcā izmantoju kāpostu lapas, tās varēja vēsumā turēt ledusskapī koridorā un vajadzības gadījumā atdzesēt manas cietās un pietūkušās krūtis. Diemžēl tajā laikā es nezināju par 2in1 gēla spilventiņiem krūtīm. Ar manu otro bērnu šīs krūšu kompreses ir bijušas absolūta svētība. Pēc dzemdībām bija labi remdēt piena sastrēguma radītās sāpes un vēlāk izmantot kā silto kompresi, kas ļoti labi palīdzēja veicināt piena plūsmu. 2in1 gēla krūšu spilventiņi ir pārstrādājami, nesatur BPA un lateksu, kā arī ir atkārtoti lietojami. Ļoti iesaku!

DSC_4310-01