Prieks tevi redzēt!
Labākie medicīnas un veselības produkti bērniem pie mums - Kidsmed!

30 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

19

30 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

19,00 €

Mūsu gudro krūts piena pumpju un uzglabāšanas maisiņu piedāvājums atvieglos dzīvi jaunajām māmiņām. Izmantojot to pašu maisiņu atsūknēšanai, uzglabāšanai, sildīšanai un barošanai, nav nepieciešams pudelīti sterilizēt un pienu pārliet. Šie unikālie uzglabāšanas maisiņi ideāli savietojami ar Lola & Lykke® Smart elektriskajiem krūts piena pumpjiem. Piestipriniet maisiņu caur mūsu adapteri pie piena pumpja, un jūsu mazulis varēs baudīt katru vērtīgā krūts piena pilienu. Maisiņš savienojams ar mūsu piena pudelītes knupīti.

 

 

"Ļoti labi un uzticami uzglabāšanas maisi, salīdzinot ar citiem zīmoliem, kurus izmantoju iepriekš, noteikti ir vērts ieguldīt naudu."- Maria

- +
Pieejamība:Noliktavā
SKU LL02
Informācija par piegādi
Pasūtītās preces var ātri saņemt DPD vai Omniva pakomātos visā Latvijā. Paka pie Jums nonāks 1-3 darba dienu laikā. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz 15:00 darba dienās, tiks nosūtīti tajā pašā dienā.
Vērtējums

Uzrakstiet pats savu atsauksmi

Jūs sniedzat atsauksmes par: 30 krūts piena uzglabāšanas maisiņi ar adapteri

 "Lola Lykke piena uzglabāšanas maisiņi atvieglo barojošās māmiņas dzīvi. Dažkārt var būt grūti pabarot mazuli un tas var radīt stresu, tāpēc es priecājos par visu, kas kaut nedaudz atvieglo dzīvi! Ideja ir lieliska - piestiprināt maisiņu tieši pie piena pumpja (izmantojot pāreju) un atslaukt tieši maisiņā. Nekādas jezgas un nekārtības, un viss uzreiz ir gatavs glabāšanai. Taču vislabākais ir tas, ka bērnu barot var tieši no maisiņa. Nav jāsterilizē papildu pudelītes un nevar nejauši izliet šķidro zeltu, pārlejot to no pudelītes maisiņā. (Man tā ir gadījies un tas ir sirdi plosoši!)

Pat pirmajās nedēļās pēc bērna piedzimšanas ir situācijas, kad kādu laiku jāatrodas ārpus mājas - vai tā būtu iepirkšanās, ārsta apmeklējumi, vizītes vai sociālie pienākumi. Šajā situācijā krūts piena atslaukšana un uzglabāšana ir vislabākais risinājums - Lola & Lykke krūts piena sūknis un uzglabāšanas maisiņi.

rinnapiima_s_ilitamine_kottidesse

Vājpiena uzglabāšana veselīgam bērnam ir šāda:

Istabas temperatūrā aptuveni 8h

Var lietot pienu no rīta tajā pašā dienā

Ledusskapī 2-3 dienas

var sākt vākt pienu dienu pirms atdalīšanas, ja zināms iepriekš.

Saldētavā -18°C temperatūrā 2-3 mēnešus

vienmēr ierakstiet uzglabāšanas dienas datumu, jo vēlāk aizmirsīsiet.

Saldētavā -24°C temperatūrā līdz 6 mēnešiem

Lola&Lykke® maisiņi krūts piena uzglabāšanai ir  ideāls veids, kā uzglabāt, sasaldēt un saglabāt dārgo krūts pienu.

Uzkarsētu mātes pienu lieto 2 stundas. Tas nozīmē, ka 2 stundu laikā to var atkārtoti piedāvāt bērnam, bet pēc tam atlikums ir jāizlej.

Neatkausējiet sasaldēto krūts pienu mikroviļņu krāsnī, ne arī karstā ūdenī. Atlaidināto krūts pienu atkārtoti nesasaldēt.

Lola Lykke mātes piena uzglabāšanas maisiņi ideāli piemēroti pārtikas uzglabāšanai. Uz tiem var uzrakstīt atslaukšanas datumu.

Lai atsūknētu pienu tieši maisiņā

Pievienojiet adapteri piena maisiņam un pēc tam piena pumpim. Uzsāciet atsūknēšanu un uzmaniet, lai maisiņš nepietek pārāk pilns. Ja paredzēts sasaldēt, nepiepildiet maisiņu vairāk kā par ¾, lai atliktu vieta pienam izplesties. Atzīmējiet uz maisiņa atsūknēšanas datumu. Krūts piena maisiņu turiet plakaniski, lai to varētu ātrāk sasaldēt un atlaidināt.

Lai barotu zīdainīti tieši no piena maisiņa

Lai barotu zīdainīti tieši no piena maisiņa, vienkārši piestipriniet pudelītes knupīti ar adapteri pie maisiņa. Nekad neatstājiet bērnu ēdot vienu pašu.Krūts piena maisiņi ir paredzēti tikai krūts pienam. Tas ir vienreizēji lietojams produkts, pēc pirmās lietošanas tas ir jāizmet.

kidsmed_rinnapump_15
kidsmed_rinnapump_21