Kidsmed | Nosiboo aspirators

Par mums

Kidsmed aizsākumi?

Sāksim no paša sākuma.

Pie Nosiboo nokļuvām meklēšanas rezultātā. Pēc bērna dzimšanas nācās nostāties aci pret aci ar vienu no mazu bērnu biežāk sastopamo kaiti-iesnām. Izmēģinājām Igaunijā atrodamos aspiratorus, bet neviens no tiem sevi neattaisnoja. Ārzemju tirgū atradām vienu interesantu produktu, kas daudz slavēts citur pasaulē, un arī nolēmām to izmēģināt. Kas reiz Nosiboo deguna aspiratoru pamēģinājis, tas zina, ka tam līdzvērtīgu nav. Vēlējāmies, lai arī citas ģimenes ar maziem bērniem uzzinātu par šo aparātu. Tā pēc ilgām pārrunām un sevis pierādīšanas kļuvām par oficiālajiem Nosiboo deguna aspiratoru pārstāvjiem Baltijā un Somijā.

Mūsu draudzīgā komanda ir jūsu rīcībā!

Robin – Iepazīstieties ar mūsu komandas jaunāko locekli. Pateicoties viņam spējam garantēt paciņu nokļūšanu līdz klientiem 1-2 darbdienu laikā. Mazas, bet ārkārtīgi žiglas kājas. Bez šaubām mūsu komandas mīļākais dalībnieks.

Mariliis – Palīgs, padomdevējs, komunikators. Viņš ikdienā nodarbojas ar klientu apkalpošanu. Ir jautājumi par pirkuma noformēšanu – uzrakstiet viņam. Nepieciešama informācija, kā precīzi izmantot ierīci – uzrakstiet viņam, vēlaties sniegt atsauksmi par Nosiboo – uzrakstiet viņam. Jebkurā gadījumā, ja vēlaties ar kādu sazināties, tad Marilīss ir mūsu klientu apkalpošanas guru.

Sander – Darītājs. Darbojas uz visām pusēm. Tai pat laikā nav saprotams, vai viņš vienkārši griežas uz riņķi vai tam ir kāds ietekmējošs spēks. Nemitīgi ģenerē jaunas idejas. Rūpējas par ierīces mehānisma darbību!

Sīkdatnes

Kidsmed savā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir nepieciešamas lietotāju ērtībām un ar mērķi veikt mājaslapas apmeklējuma statistiku. Turpinot apmeklēt mājaslapu, jūs piekrītat sīkdatņu privātuma nosacījumiem!Plašāka informācija šeit